DZIEŃ SPORTU

Podczas tegorocznego "Dnia Sportu", wszyscy chętni uczniowie mieli możliwość rywalizowania w 4 konkurencjach lekkoatletycznych z podziałem na kategorie wiekowe, oddzielnie dziewczęta i chłopcy. Był to: sprint na dystansie 60 m, skok w dal, pchnięcie kulą 2 kg oraz bieg na dystansie 600 m. Złote medale zostaną wręczone zwycięzcom podczas specjalnego apelu szkolnego. Szczegółowe wyniki oraz zdjęcia...

60 m

  • rocznik 2004 dziewczęta

1.m Czupajło Aleksandra 9,26 s

2.m Awtuch Patrycja 9,85 s

3.m Jakóbicka Maja 10,80 s

Borodzicz Oliwia - dyskwalifikacja

  • rocznik 2004 chłopcy

1.m Jaśkielewicz Bartosz 8,50 s

2.m Szypkowski Adrian 9,49 s

3.m Laszuk Bartłomiej 9,58 s

4.m Kurpiewski Michał 10,35 s

  • rocznik 2005 dziewczęta

1.m Duda Julia 9,83

2.m Saracka Gabriela 10,03

3.m Sosnowska Agnieszka 10,26

4.m Oryl Wiktoria 12,62 s

  • rocznik 2005 chłopcy

1.m Sosnowski Łukasz 9,65 s

2.m Komorowski Dawid 10,31 s

3.m Figurski Jakub 10,37 s

  • rocznik 2006 dziewczęta

1.m Gębka Zuzanna 9,42 s

2.m Lenkiewicz Paulina 10,86 s

  • rocznik 2006 chłopcy

1.m Anaszko Artur 9,60 s

2.m Gąsiorowski Szymon 10,12 s

3.m Sionek Mateusz 10,37 s

4.m Pałys Adrian 10,86 s

5.m Kulikowski Oskar 10,97 s


Pchnięcie kulą

  • rocznik 2004 chłopcy

1.m Pink Patryk 5,60 m

  • rocznik 2005 chłopcy

1.m Tomaszewski Łukasz 7,10 m

2.m Chyliński Aleksander 5,20 m

  • rocznik 2006 chłopcy

1.m Michałowski Paweł 7,65 m

2.m Lazur Dominik 6,90 m

3.m Jastrzębski Jakub 6,10 m

  • rocznik 2006 dziewczęta

1.m Zalewska Julia 6,60 m

2.m Boniecka Daria 5,75 m


Skok w dal

  • rocznik 2004 dziewczęta

1.m Kalwas Aleksandra 3,85 m

2.m Ostaszewska Amelia 3,40 m

  • rocznik 2004 chłopcy

1.m Skibiński Jakub 3,40 m

  • rocznik 2005 dziewczęta

1.m Kownacka Julia 3,35 m

2.m Weredycka Aleksandra 3,22 m

3.m Chrzanowska Martyna 3,02 m

  • rocznik 2006 dziewczęta

1.m Świercz Nikola 3,53 m

2.m Klimczyk Aleksandra 3,43 m

3.m Bendyk Wiktoria 3,35 m

4.m Nowicka Dominika 3,32 m

  • rocznik 2006 chłopcy

1.m Müller Dorian 3,30 m

2.m Mądro Szymon 3,18 m

3.m Wiśniewski Bartosz 3,05 m

4.m Sar Mateusz 2,90 m


600 m

  • rocznik 2004 dziewczęta

1.m Czarnecka Lidia 2,06 min

  • rocznik 2004 chłopcy

1.m Weredycki Jakub 2,23 min

  • rocznik 2005 chłopcy

1.m Bortnowski Piotr 2,10 min

  • rocznik 2006 dziewczęta

1.m Chałupa Hanna 2,33 min

  • rocznik 2006 chłopcy

1.m Lis Daniel 2,27 min

2.m Olechnowicz Franciszek 3,14 min

Krysiński Maciej - dyskwalifikacja

1 (1).jpg 1 (10).jpg 1 (11).jpg 1 (12).jpg 1 (13).jpg 1 (14).jpg 1 (15).jpg 1 (16).jpg 1 (17).jpg 1 (18).jpg 1 (19).jpg 1 (2).jpg 1 (20).jpg 1 (21).jpg 1 (22).jpg 1 (23).jpg 1 (24).jpg 1 (25).jpg 1 (26).jpg 1 (27).jpg 1 (28).jpg 1 (29).jpg 1 (3).jpg 1 (30).jpg 1 (31).jpg 1 (32).jpg 1 (33).jpg 1 (34).jpg 1 (35).jpg 1 (36).jpg 1 (37).jpg 1 (38).jpg 1 (39).jpg 1 (4).jpg 1 (40).jpg 1 (41).jpg 1 (42).jpg 1 (43).jpg 1 (44).jpg 1 (45).jpg 1 (46).jpg 1 (47).jpg 1 (48).jpg 1 (49).jpg 1 (5).jpg 1 (50).jpg 1 (51).jpg 1 (52).jpg 1 (53).jpg 1 (6).jpg 1 (7).jpg 1 (8).jpg 1 (9).jpg

Ogłoszenia...

Certyfikaty...

Ferie zimowe za...

181 dni
Copyright