WSPANIAŁY SUKCES PRZEŁAJOWCÓW

Aż takiego sukcesu w Mistrzostwach Elbląga Szkół Podstawowych w Biegach Przełajowych się nie spodziewaliśmy. Bardzo dobre lokaty indywidualne poszczególnych zawodników wróżyły, że „Piętnastka” będzie wysoko sklasyfikowana, a okazało się, że jesteśmy najbardziej „wybieganą” szkołą w naszym mieście. Reprezentacja dziewcząt, z ogromną przewagą punktową, wygrała te zawody, a chłopcy zajęli miejsce drugie. Ten sukces jest tym bardziej dla nas ważny, ponieważ w rywalizacji wzięli udział uczniowie z wszystkich kategorii wiekowych (oprócz klas pierwszych), więc nie jest to przypadkowe zwycięstwo... po prostu - umiemy biegać. Wyniki indywidualne znaleźć można w zakładce „Sport” zobacz...

Komunikat MOS zobacz...

001.jpg 002.jpg 003.jpg 004.jpg 005.jpg 006.jpg 007.jpg 008.jpg 9 (1).jpg 9 (10).jpg 9 (2).jpg 9 (3).jpg 9 (4).jpg 9 (5).jpg 9 (6).jpg 9 (7).jpg 9 (8).jpg 9 (9).jpg

Ogłoszenia...

Certyfikaty...

Do szkoły za...

13 dni
Copyright