PIERWSZE PODIUM W TYM ROKU

O pierwsze w tym roku szkolnym miejsce na podium postarali się dziś chłopcy reprezentujący naszą szkołę w Mistrzostwach Elbląga Szkół Podstawowych w Piłce Siatkowej Kl. 6 i mł. Niewiele zabrakło, by kolor medali był inny niż brązowy, ponieważ w meczu o wejście do ścisłego finału ulegliśmy w tie-breaku 13:15. Cieszymy się z sukcesu naszych młodych siatkarzy, którzy oprócz brązowych medali zainkasowali szóstki z wf-u oraz po 8 punktów w rankingu na najlepszego sportowca.

zobacz ranking

Skład: Szymon Wiśniewski, Stanisław Gudziński, Mateusz Bortnowski, Marcin Kossakowski, Dawid Zaborowski, Arkadiusz Frankowski, Patryk Flizik, Bartłomiej Talaśka, Bartosz Indyk, Jakub Mielniczuk

001.jpg 002.jpg 003.jpg

Ogłoszenia...


19.11. kl. 4-8 godz. 17:00
20.11. kl. 0-3 godz. 17:00

Certyfikaty...

Wakacje za...

227 dni
Copyright