RAZEM NA ŚWIĘTA

wolontariatCzłonkowie szkolnego koła PCK i wolontariatu zakończyli zbiórkę słodyczy, wody, środków czystości i artykułów spożywczych dla pacjentów z Covid i personelu medycznego ze Szpitala Miejskiego w Elblągu oraz dla dzieci i młodzieży z Domu Pomocy Społecznej Zgromadzenia Sióstr św. Jadwigi.

Akcja „Mikołajkowa Zbiórka” przeszła nasze najśmielsze oczekiwania. Ogromne ilości artykułów zostały przekazane właściwym instytucjom, zaś my pragniemy gorąco podziękować wszystkim, którzy okazali dobre serce. Byli to: Aleksandra Zalewska, Julia Zalewska, Paweł Kuliński, Marcin Brzóska, Weronika Haryńska, Jan Basek, Oliwia Poniewierska, Szymon Narulski, Aleksander Muła, Laura Sekuła, Anna Miękus, Piotr Hajduk, Ksawier Susicki, Maria Hassa, Nikola Orzoł, Antonina Łabul, Iga Jankowska, Sebastian Kosiński, Maksymilian Zapolski, Natalia Cybulska, Miłosz Przybylski, Jakub Basek, Natalia Frankowska, Arkadiusz Frankowski, Mateusz Dzierżak, Maciej Brzezicki, Jakub Dąbrowski, Lea Sarna, Olga Bursztynowicz, Kornelia Dąbrowska, Zuzanna Sadowska, Natalia Demczuk, Miłosz Wojciechowski, Lena Wojciechowska, Adrianna Sadowska, Przemysław Michałowski, Paweł Michałowski, Szymon Łopiński, Jakub Grycko, Filip Szulc, Maja Mikułowska, Nikola Domosławska, Adrian Pałys, Piotr Bochenek, Jakub Bochenek, Cyprian Augustynowicz, Szymon Pelkowski, Szymon Chmielewski, Szymon Walczyński, Michał Dróbka, Adam Dróbka, Igor Cieślik, Nadia Juszczak, Tadeusz Buberski, Maria Buberska, Nina Dyrla, Maja Witecka, Jan Przybylski, Matylda Chwiałkowska, Feliks Fabisiak, Malwina Cubulska, Leon Tatur.

Dziękujemy również wszystkim uczniom klas 1.b, 2.b, 2.c, 3.b, 3.c oraz „starszakom”, którzy wykonali przepiękne kartki i ozdoby bożonarodzeniowe w ramach akcji „Razem na Święta”. Wszystkie własnoręcznie robione dzieła trafiły do skrzynek pocztowych osób starszych i samotnych, a także do Domu Pomocy Społecznej przy ulicy Pułaskiego. Jesteście wspaniali! Jeszcze raz, serdeczne dzięki!

razen_na_swieta_01.jpg razen_na_swieta_03.jpg razen_na_swieta_04.jpg razen_na_swieta_05.jpg razen_na_swieta_07.jpg razen_na_swieta_08.jpg razen_na_swieta_09.jpg razen_na_swieta_10.jpg razen_na_swieta_11.jpg razen_na_swieta_12.jpg razen_na_swieta_13.jpg razen_na_swieta_14.jpg razen_na_swieta_15.jpg razen_na_swieta_16.jpg razen_na_swieta_17.jpg razen_na_swieta_18.jpg razen_na_swieta_19.jpg razen_na_swieta_20.jpg razen_na_swieta_21.jpg razen_na_swieta_22.jpg razen_na_swieta_23.jpg razen_na_swieta_24.jpg razen_na_swieta_25.jpg razen_na_swieta_26.jpg razen_na_swieta_27.jpg razen_na_swieta_28.jpg razen_na_swieta_29.jpg razen_na_swieta_30.jpg razen_na_swieta_31.jpg razen_na_swieta_32.jpg razen_na_swieta_33.jpg razen_na_swieta_34.jpg razen_na_swieta_35.jpg razen_na_swieta_36.jpg razen_na_swieta_37.jpg razen_na_swieta_38.jpg razen_na_swieta_39.jpg

Kalendarz...

styczeń 2021
Pn Wt Śr Cz Pi So Nd
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Projekty-Programy...

eksperyment edukacją przyszłości - logo

eksperyment w matematyce logo

certyfikaty

UODO logo

Wakacje za...

153 dni
Dane teleadresowe...
  • Szkoła Podstawowa Nr 15 w Elblągu
  •  Adres: ul. Modlińska 39, 82-300 Elbląg
  • sekretariat tel. 55 625 86 01
  • e-mail sp15@elblag.eu
Odwiedź nas...

facebook ikona  szkoła : świetlica : UODO

mapa ikona znajdź nas na mapie...

Copyright