UNIHOKEJ CHŁOPCÓW

Do Mistrzostw Elbląga w Unihokeju Chłopców nasza szkoła wystawiła dwie reprezentacje. Pierwszy zespół, złożony ze starszych chłopców, spisał się bardzo dobrze i awansował do turnieju finałowego. W drugiej ekipie wystąpili chłopcy z klas 4, których zadaniem było tzw. „ogranie się”, by zebrać niezbędne doświadczenie i za dwa lata spróbować zagrać o najwyższe cele.

Skład SP15 I

Łukasz Sosnowski (br.), Jakub Banaś, Piotr Stołycia, Paweł Sarnowski, Adrian Szypkowski, Bartosz Jaśkielewicz, Mateusz Downar

Wyniki:

  • SP15 : SP25 1:1 (Banaś 1)
  • SP15 : SP8 3:0 (Stołycia 3)
  • SP15 : SP 6 1:1 (Banaś 1)

Skład SP15 II

Dorian Müller (br.), Szymon Różalski, Paweł Michałowski, Bartosz Wiśniewski, Mateusz Sar, Szymon Mądro, Michał Borowik, Maciej Brzezicki, Jakub Jastrzębski, Franciszek Olechnowicz, Szymon Gąsiorowski.

Wyniki:

  • SP15 : SP4 1:3 (Różalski 1)
  • SP15 : SP16 0:1
  • SP15 : SP19 0:2

1 (1).jpg 1 (2).jpg

Ogłoszenia...

Certyfikaty...

Do szkoły za...

45 dni
Copyright