SPORT 2016-17

Punktacja generalna MIMS - 6 miejsce


Pływanie - MIMS

  • 4.m - dziewczęta

Milena Biernasiuk, Julia Duda, Magdalena Mancewicz, Kinga Wiśniewska

  • 4.m - chłopcy

Daniel Pajewski, Szymon Różalski, Filip Zalewski, Piotr Stołycia

Indywidualnie:

  • 3.m - Kinga Wiśniewska - 50 m styl grzbietowy
  • 3.m - Piotr Stołycia - 50 m styl dowolny

 Międzynarodowy Turniej Minikoszykówki „Sokół CUP 2017”

  • 5.m - dziewczęta

Daria Boniecka, Maria Hassa, Aleksandra Klimczyk, Julia Zalewska - wybrana do piątki „All Stars”.


Indywidualna LA - MIMS

Dziewczęta:

100 m

  • 6.m Aleksandra Czupajło
  • 11.m Wiktoria Ptak
  • 23.m Karolina Wiśniewska

300 m

  • 4.m Maja Jakóbicka
  • 8.m Zuzanna Gębka

10.m Alicja Treder

600 m

  • 4.m Lidia Czarnecka
  • 5.m  Anna Hryniewicz

skok w dal

  • 5.m  Aleksandra Kalwas
  • 12.m Zuzanna Gębka
  • 20.m Alicja Treder

skok wzwyż

  • 4.m Wiktoria Ptak
  • 5.m Maja Jakóbicka
  • 11.m Aleksandra Czupajło

Chłopcy:

100 m

  • 4.m Adrian Szypkowski
  • 23.m Michał Kurpiewski

300 m

  • 21.m Artur Anaszko
  • 22.m Paweł Michałowski
  • 23.m Maciej Brzezicki

skok w dal

  • 26.m Maciej Brzezicki
  • 27.m Artur Anaszko
  • 29.m Paweł Michałowski

skok wzwyż

  • 6.m Adrian Szypkowski
  • 11.m Michał Kurpiewski

XII Memoriał Janusza Kusocińskiego

  • 6.m - dziewczęta i chłopcy (drużynowo)

Indywidualnie w swoich kategoriach wiekowych:

  • 1.m Zuzanna Gębka
  • 1.m Artur Anaszko
  • 2.m Wiktoria Ptak

Skład reprezentacji:

Wiktoria Bendyk, Nikola Świercz, Milena Biernasiuk, Dominika Nowicka, Zuzanna Gębka, Magdalena Mancewicz, Nikola Domosławska, Wiktoria Kowalewska, Wiktoria Oryl, Karolina Wiśniewska, Patrycja Gregorczyk, Aleksandra Kalwas, Wiktoria Ptak, Aleksandra Czupajło, Maja Jakóbicka

Mateusz Sar, Bartosz Wiśniewski, Artur Anaszko, Mateusz Sionek, Michał Borowik, Jakub Miałkowski, Krzysztof Miałkowski, Paweł Sarnowski, Jacek Wachowicz, Paweł Michałowski, Szymon Różalski, Jakub Skibiński, Maciej Brzezicki, Adrian Pałys, Jakub Jastrzębski


3-bój LA - MIMS

  • 6.m - dziewczęta

 Kinga Wiśniewska, Julia Dyrla, Zuzanna Gębka, Aleksandra Klimczyk, Maria Hassa

  • 9.m - chłopcy

 Artur Anaszko, Michał Borowik, Dorian Müller, Paweł Michałowski, Szymon Gąsiorowski


4-bój LA - MIMS

  • 7.m - dziewczęta

Lidia Czarnecka, Anna Hryniewicz, Aleksandra Czupajło, Aleksandra Kalwas, Wiktoria Ptak, Martyna Falęcka

  • 14.m - chłopcy

Karol Strakowski, Adrian Szypkowski, Piotr Bortnowski, Bartosz Jaśkielewicz, Piotr Stołycia


Biegi na Orientację o Puchar Dyrektora Gimn. 7

  • 1.m - dziewczęta

Anna Hryniewicz, Lidia Czarnecka

  • 1.m - chłopcy

Szymon Różalski, Michał Kurpiewski


Ogólnopolski Turniej Koszykówki "Elbasket"

  • 7.m - Elbląg I dziewczęta

Martyna Falęcka, Kornelia Piotrowska

  • 16.m - Elbląg II dziewczęta

Julia Zalewska, Daria Boniecka, Maria Hassa, Aleksandra Klimczyk, Rozalia Sznajder


Koszykówka - MIMS

  • 4.m - dziewczęta

Martyna Falęcka, Maja Jakóbicka, Kornelia Piotrowska, Alicja Treder, Iga Banaś, Daria Boniecka, Julia Zalewska, Maria Hassa, Aleksandra Klimczyk, Palina Linakevich, Rozalia Sznajder

  • 6.m - SP15 I chłopcy

Jakub Banaś, Karol Strakowski, Adrian Szypkowski, Piotr Stołycia, Bartosz Jaśkielewicz, Mateusz Downar, Wiktor Wikliński, Paweł Sarnowski

  • 7.m - SP15 II chłopcy

Artur Anaszko, Paweł Michałowski, Maciej Brzezicki, Mateusz Sionek, Michał Wojnowski, Szymon Różalski, Dorian Müller, Jakub Jastrzębski, Michał Borowik, Bartosz Wiśniewski, Damian Szlacheta


Short Track - MIMS

  • 7.m - dziewczęta

Martyna Kalinowska, Daria Nosarzewska, Gabriela Saracka, Zuzanna Gębka

  • 8.m - chłopcy

Szymon Mądro, Jakub Jastrzębski, Michał Borowik, Artur Anaszko, Paweł Michałowski


Szkolny Basket

Martyna Falęcka najlepszą koszykarką w Elblągu


Ogólnopolski Turniej Koszykówki „Działdowo Cup"

  • 5.m - dziewczęta

Julia Zalewska, Daria Boniecka, Maria Hassa, Aleksandra Klimczyk


Halowa LA - MIMS

Dziewczęta

  • bieg 2x30 m - Aleksandra Czupajło 6.m, Wiktoria Ptak 11.m, Lidia Czarnecka 33.m
  • skok wzwyż - Wiktoria Ptak 6.m, Anna Hryniewicz 15.m
  • pchnięcie kulą - Maja Jakóbicka 14.m, Lidia Czarnecka 22.m
  • skok w dal - Aleksandra Czupajło 5.m, Maja Jakóbicka 10.m

Chłopcy

  • bieg 2x30 m - Adrian Szypowski 2.m, Karol Strakowski 11.m, Jakub Banaś 21.m
  • skok wzwyż - Adrian Szypkowski 3.m, Michał Kurpiewski 15.m
  • pchnięcie kulą - Karol Strakowski 14.m, Michał Kurpiewski 26.m
  • skok w dal - Jakub Banaś 14.m, Piotr Stołycia 22.m

Piłka ręczna - MIMS

  • 10.m - chłopcy

Jakub Banaś, Adrian Szypkowski, Karol Strakowski, Piotr Stołycia, Paweł Sarnowski, Mateusz Downar, Michał Kurpewski, Szymon Różalski, Łukasz Sosnowski, Jakub Skibiński


Unihokej - MIMS

  • 5.m - SP15 I chłopcy 

Łukasz Sosnowski, Jakub Banaś, Piotr Stołycia, Paweł Sarnowski, Adrian Szypkowski, Bartosz Jaśkielewicz, Mateusz Downar, Konrad Piątkowski, Michał Kurpiewski

  • 7.m - SP15 II chłopcy

Dorian Müller, Szymon Różalski, Paweł Michałowski, Bartosz Wiśniewski, Mateusz Sar, Szymon Mądro, Michał Borowik, Maciej Brzezicki, Jakub Jastrzębski, Franciszek Olechnowicz, Szymon Gąsiorowski

  • 4.m - dziewczęta

Martyna Falęcka, Alicja Treder, Iga Banaś, Kornelia Piotrowska, Maja Jakóbicka, Aleksandra Kalwas, Julia Zalewska, Kinga Wiśniewska, Aleksandra Klimczyk, Maria Hassa, Daria Boniecka


Piłka siatkowa - MIMS

  • 3.m - dziewczęta klasy 6 i mł.

Aleksandra Kalwas, Martyna Kalinowska, Oliwia Wołyniec, Aleksandra Czupajło, Martyna Falęcka, Julia Duda, Maja Jakóbicka, Amelia Ostaszewska, Kornelia Piotrowska

  • 3.m - chłopcy klasy 6 i mł.

Karol Strakowski, Adrian Szypkowski, Jakub Banaś, Konrad Piątkowski, Piotr Stołycia, Paweł Sarnowski, Bartosz Jaśkielewicz, Mateusz Downar, Jakub Skibiński, Michał Kurpiewski

  • 4.m - chłopcy klasy 5 i mł.

Piotr Stołycia, Paweł Sarnowski, Łukasz Tomaszewski, Mikołaj Szafran, Szymon Różalski, Łukasz Sosnowski, Kajetan Kubiatowski, Oskar Kulikowski

  • 3.m - dziewczęta klasy 5 i mł.

Martyna Falęcka, Julia Duda, Kornelia Piotrowska, Agnieszka Sosnowska, Karolina Wiśniewska, Alicja Treder


Sztafetowe Biegi Przełajowe - MIMS

  • 4.m - dziewczęta

Wiktoria Ptak, Aleksandra Czupajło, Wiktoria Kowalewska, Lidia Czarnecka, Maja Jakóbicka, Alicja Treder, Kinga Wiśniewska, Julia Duda, Julia Dyrla, Natalia Dulczewska

  • 7.m - chłopcy

Michał Borowik, Karol Strakowski, Piotr Bortnowski, Szymon Oman, Piotr Stołycia, Konrad Piątkowski, Artur Anaszko, Paweł Michałowski, Michał Kurpiewski, Bartosz Jaśkielewicz


Jesienne Biegi Przełajowe - MIMS

  • 3.m - dziewczęta
  • 9.m - chłopcy

Indywidualnie

2008 dziewczęta

  • 2.m Rozalia Sznajder srebrny medal
  • 13.m Nelly Konopka
  • 15.m Alicja Ratajczyk
  • 22.m Gabriela Skapowicz

2008 chłopcy

  • 9.m Jakub Sadowski
  • 15.m Alex Kwiatkowski
  • 17.m Filip Smolarek
  • 27.m Mateusz Szafran

2007 dziewczęta

  • 7.m Natalia Demczuk
  • 35.m Marcelina Szumna
  • 36.m Gabriela Urbańska
  • 37.m Aleksandra Zalewska

2007 chłopcy

  • 7.m Mateusz Bortnowski
  • 14.m Dorian Müller
  • 22.m Adam Kopczak
  • 29.m Dawid Zaborowski

2006 dziewczęta

  • 5.m Zuzanna Gębka
  • 18.m Kinga Wiśniewska
  • 21.m Julia Dyrla
  • 24.m Aleksandra Klimczyk

2006 chłopcy

  • 20.m Paweł Michałowski
  • 30.m Artur Anaszko
  • 33.m Jakub Jastrzębski
  • 37.m Mikołaj Szafran

2005 dziewczęta

  • 19.m Wiktoria Kowalewska
  • 28.m Alicja Treder
  • 29.m Joanna Hoffmann
  • 30.m Julia Duda

2005 chłopcy

  • 17.m Piotr Bortnowski
  • 42.m Piotr Stołycia
  • 45.m Maciej Ławrynowicz

2004 dziewczęta

  • 3.m Wiktoria Ptak brązowy medal
  • 16.m Lidia Czarnecka
  • 27.m Aleksandra Czupajło
  • 28.m Maja Jakóbicka

2004 chłopcy

  • 21.m Karol Strakowski
  • 42.m Jakub Banaś
  • 44.m Oskar Adamski
  • 47.m Szymon Oman

Ogłoszenia...


 

Certyfikaty...

Wakacje za...

91 dni
Copyright