PACZKA DLA BOHATERA

Członkowie szkolnego koła PCK i Wolontariatu zakończyli zbiórkę słodyczy, chemii i przyborów szkolnych dla najbardziej potrzebujących. W tym roku braliśmy udział w dwóch akcjach: Paczka dla Rodaka i Bohatera na Kresach oraz Czerwonokrzyska Gwiazdka PCK 2017.

Pragniemy gorąco podziękować wszystkim, którzy okazali dobre serce, a w szczególności byli to: Kuba Dąbrowski, Julia Kawa, Bartek Wiśniewski, Julia Jaworska, Iga Jankowska, Agata Tomaszewicz, Hania Duk, Natalia Ptaszczuk, Wiktoria Ptaszczuk, Alan Nowacki, Kacper Nita, Bartek Indyk, Przemek Michałowski, Basia Kwapiszewska, Felicja Ciupa, Igor Niedzielski, Jakub Sadowski, Julia Zalewska, Dominik Lazur, Ala Treder, Piotr Hajduk, Bartek Talaśka, Gabrysia Tomaszewska, Natalia Dominiczak, Malwina Cybulska, Mikołaj Chowałko, Hubert Cichosz, Michał Dróbka, Lena Śpiołek oraz pracownicy szkoły. Dziękujemy również świetlicy szkolnej, a także klasie 6.b i 6.c, które wykonały przepiękne kartki świąteczne. Wszystkie dary zostały przekazane do 16. Batalionu Dowodzenia w Elblągu oraz do Oddziału Rejonowego Polskiego Czerwonego Krzyża w Elblągu. Jeszcze raz serdeczne dzięki!

0.jpg 1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.JPG

Ogłoszenia...


27.03. godz. 16:30 kl. 4-8
28.03. godz. 16:30 kl. 0-3

Certyfikaty...

Wakacje za...

86 dni
Copyright