WIELKANOCNE AKCJE

Członkowie szkolnego koła PCK i wolontariatu zakończyli zbiórkę słodyczy, chemii i artykułów spożywczych dla najbardziej potrzebujących. Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych, braliśmy udział w akcjach: Wielkanocna Zbiórka dla Najuboższych Polaków Mieszkających na Łotwie, Wielkanoc z PCK 2018 oraz Kartka dla Bohatera. Pragniemy gorąco podziękować wszystkim, którzy okazali dobre serce.

W szczególności byli to: Malwina Cybulska, Kuba Sadowski, Dawid Zaborowski, Jan Basek, Zuzia Klejster, Szymon Łopiński, Marysia Buberska, Tadeusz Buberski, Mateusz Bortnowski, Natalia Demczuk, Felicja Ciupa, Julia Mielżyńska, Julia Urbańska, Zuzia Sadowska, Hubert Zalewski, Lena Śpiołek, Julia Jaworska, Kacper Nita, Marysia Dziedzic, Przemek Michałowski, Basia Kwapiszewska, Fabian Grablewski, Adam Wojtaszek, Natalia Ptaszczuk, Wiktoria Ptaszczuk, Alan Nowacki, Adam Wroński, Ania Miękus, Franciszek Olechnowicz, Pola Gruszecka, Lena Małko oraz pracownicy szkoły. Dziękujemy również klasom: 5.a, 6,a, 6.b, które wspólnie z nauczycielem techniki wykonały przepiękne kartki świąteczne. Wszystkie dary przekazane zostały do Miejskiego Centrum Wolontariatu oraz do Oddziału Rejonowego Polskiego Czerwonego Krzyża w Elblągu. Jeszcze raz, serdeczne dzięki!

Więcej na PortEl czytaj...

1 (1).jpg 1 (2).jpg 1 (3).jpg 1 (4).jpg 1 (5).jpg 1 (6).jpg

Ogłoszenia...

UWAGA

 
Rodzice uczniów kl. 8.


DRZWI OTWARTE

07.03.19 czwartek
w godz 17:00-19:00

Certyfikaty...

Wakacje za...

121 dni
Copyright