PODZIEL SIĘ KANAPKĄ

Z okazji "Światowego Tygodnia Walki z Głodem", członkowie szkolnego koła PCK i wolontariatu zorganizowali akcję pod nazwą "Podziel się kanapką". Każdy uczeń i nauczyciel mógł zostawić swoją nienaruszoną kanapkę. Była również możliwość poczęstowania się produktami przygotowanymi przez wolontariuszy. Przy okazji uczniowie prowadzili zbiórkę produktów na stołówkę dla osób starszych i bezdomnych, które nie mają gdzie ugotować sobie obiadu, a przy parafii Świętej Rodziny mogą skorzystać z darmowej zupy. Dziękujemy wszystkim z całego serca za włączenie się w akcję. Miło nam poinformować, że nasz "stolik śniadaniowy" zostaje i nadal każdy będzie mógł zostawić swoją kanapkę lub się poczęstować.

sp15_1.jpg sp15_10.jpg sp15_2.jpg sp15_3.jpg sp15_5.jpg sp15_6.jpg sp15_7.jpg sp15_8.jpg sp15_9.jpg

Ogłoszenia...

Certyfikaty...

Do szkoły za...

45 dni
Copyright