KONKURS JĘZYKOWY LINGUA.PLUS

Uczniowie klas 4-8 brali udział w 34. jesiennej edycji ogólnopolskiego konkursu językowego Olimpiada Wiedzy Archimedes Plus - Lingua.Plus. Konkurs cieszył się dużą popularnością - przystąpiło do niego aż 60 uczestników, w różnych kategoriach wiekowych. Z przyjemnością informujemy, że ośmioro uczniów SP 15 uzyskało tytuł laureata.

Są to: Olga Bursztynowicz (6.c) - laureatka I stopnia, Piotr Bortnowski (8.b) - laureat III stopnia, Maciej Aranowski (6.d), Michał Wojnowski (7.b), Piotr Stołycia (8.a), Łukasz Bortnowski (8.b) - laureaci IV stopnia oraz Jacek Wachowicz (8.b) i Julia Dyrla (8.b) - laureaci V stopnia. Serdecznie gratulujemy i życzymy wielu dalszych sukcesów!

Ogłoszenia...

Dzień Babci i Dziadka

Nie zapomnij...
21-22 stycznia

Certyfikaty...

Wakacje za...

156 dni
Copyright