MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ ZIEMI

 Po raz pierwszy odbył się w 1970 r. 20 milionów Amerykanów wyszło wówczas na ulice, protestując przeciwko degradacji środowiska. Wyjątkowe święto do dziś ma uświadamiać ludzi na całym świecie, jak ważne jest dbanie o naszą planetę.

By ratować planetę konieczne jest zwiększenie solidarności między ludźmi i ograniczenie konsumpcjonizmu. Małe rzeczy i ekologiczne działania doraźne też się liczą. Światowy Dzień Ziemi to jednocześnie czas, by zrobić niewielki rachunek sumienia, podsumowujący nasze codzienne postępowanie. Domowy recykling, zużycie wody, czy troska o najbliższe otoczenie mają wpływ na czystość naszej planety. Czas, by podjąć działania, bo każdy najmniejszy gest dokonany przez każdego z nas będzie miał wymiar globalny. Nasza szkoła bierze udział w programie "Aktywni błękitni", więc przyłączamy się do dzisiejszych obchodów oszczędzając wodę.

Znajdź chwilę, by obejrzeć film „Stop suszy” zobacz...

oraz film promujący kampanię „Stop suszy!” zobacz...

Ogłoszenia...

ZFŚS
nowe informacje
zobacz...


NAUCZANIE ZDALNE
HARMONOGRAM ZAJĘĆ 
ZOBACZ...


Chrońmy się przed wirusem

Kalendarz...

Maj 2020
Pn Wt Śr Cz Pi So Nd
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Certyfikaty...

Wakacje za...

26 dni
Copyright