NAGRODY PREZYDENTA

Uczeń klasy 5.a Maksymilian Pfeifer został laureatem Nagrody Prezydenta za osiągnięcia z zakresu ochrony środowiska. Z okazji Międzynarodowego Dnia Ziemi Prezydent Miasta Elbląg - Pan Witold Wróblewski w dniu 22 kwietnia 2020 r. przyznał nagrody uczniom, którzy wykazali się szczególnymi osiągnięciami z zakresu ochrony środowiska w minionym - 2019 r.

Z uwagi na panującą sytuację epidemiczną, tegoroczni laureaci, nie mogli zostać uhonorowani osobiście, jednak Pan Prezydent Miasta Elbląg przesyła dziś wszystkim nagrodzonym gratulacje i słowa uznania. Nagrody Prezydenta Miasta Elbląg za szczególne osiągnięcia z zakresu ochrony środowiska otrzymują uczniowie, którzy wykazali się szczególnymi osiągnięciami z zakresu ochrony środowiska w minionym roku, szczególnie angażując się w promowanie proekologicznych zachowań, biorąc aktywny udział w wielu ogólnopolskich inicjatywach, akcjach ekologicznych organizowanych przez nasze miasto czy swoją szkołę, a przede wszystkim dając dobry przykład w swoim najbliższym otoczeniu. Działania tegorocznych laureatów przyczyniły się nie tylko do poprawy środowiska, ale przede wszystkim do podnoszenia świadomości ekologicznej ich samych, ich rówieśników, czy też ich rodzin i najbliższego otoczenia. Poprawna segregacja również nie jest dla nich obcym zagadnieniem. Wielu z nich przyczyniło się do efektywnej zbiórki surowców wtórnych, mobilizując do tego swoją aktywną postawą innych. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Ogłoszenia...

ZFŚS
nowe informacje
zobacz...


NAUCZANIE ZDALNE
HARMONOGRAM ZAJĘĆ 
ZOBACZ...


Chrońmy się przed wirusem

Kalendarz...

Maj 2020
Pn Wt Śr Cz Pi So Nd
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Certyfikaty...

Wakacje za...

26 dni
Copyright