ZŁAZ MIKOŁAJKOWY

Kilkoro uczniów z klas trzecich uczestniczyło w 14. edycji Złazu Mikołajkowego, którego organizatorem było PTTK Ziemi Elbląskiej. Do przejścia mieliśmy trasę o długości 6 km. Trasa wiodła od pętli tramwajowej przy ulicy Marymonckiej, dalej żółtym szlakiem. Następnie dotarliśmy do Młyna „Leśne Oko” i dalej podążaliśmy niebieskim szlakiem leśnym docierając do polany (boiska). W czasie wędrówki każdy z nas stał się św. Mikołajem dzieląc się z leśnymi zwierzętami drobnymi podarunkami w postaci warzyw i owoców. Na zakończenie Złazu mogliśmy posilić się pyszną grochówką i spotkać się ze św. Mikołajem.

1 (1).jpg 1 (2).jpg 1 (3).jpg 1 (4).jpg 1 (5).jpg 1 (6).jpg 1 (7).jpg 1 (8).jpg 1 (9).jpg

Ogłoszenia...

PÓŁZIMOWISKO


KOMUNIKAT

Certyfikaty...

Wakacje za...

188 dni
Copyright