TURNIEJ TANECZNY

Klasa 3.d brała udział w Elbląskiej Lidze Tańca, która była przedsięwzięciem w ramach projektu "Przystanek Taniec“. Dzieci od marca ubiegłego roku szkolnego uczyły się tańca towarzyskiego pod kierunkiem pani Alicji Giebień, instruktorki tańca z Centrum Tańca Promyk. Posumowaniem projektu i sprawdzeniem umiejętności dzieci był Turniej Elbląskiej Ligi Tańca, który odbył się 1 grudnia. Wzięły w nim udział klasy trzecie z trzech elbląskich szkół podstawowych. Sędziowie wyłonili najlepsze pary Elbląskiej Ligi Tańca.

Nasi tancerze prezentowali się wspaniale i zostali wysoko ocenieni. Filip Smolarek i Amelia Zaworska zdobyli 3. miejsce, a Marcel Synak i Malwina Cybulska - 1. miejsce, ex aequo z parą z SP 18. Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy i upominki. Zapraszamy na stronę internetową "Promyka“ gdzie niebawem w zakładce Galerie ukażą się zdjęcia z tej imprezy.

1 (1).jpg 1 (2).jpg 1 (3).jpg 1 (4).jpg 1 (5).jpg 1 (6).jpg 1 (7).jpg

Ogłoszenia...

PÓŁZIMOWISKO


KOMUNIKAT

Certyfikaty...

Wakacje za...

188 dni
Copyright