WIZYTA W FABRYCE ELFÓW

Dzieci z klasy 3.a i 0.a wybrały się z wizytą do Wielkiej Fabryki Elfów w Gdańsku. Na samym początku wyprawy powitały nas Elfy, które opiekowały się nami przez cały pobyt i oprowadziły po zakamarkach swojej fabryki. Podczas bajecznej podróży odwiedziliśmy wiele punktów z atrakcjami i zadaniami do wykonania.

Były to zagadki logiczne i edukacyjne, ale dzieci musiały wykazać się także sprytem, zręcznością oraz sprawnością ruchową. Każdy napisał lub namalował list do Świętego Mikołaja i wrzucił go do magicznej czerwonej skrzynki. Wszyscy przez moment zamienili się w cukierników i przygotowali Mikołajowi świąteczne pierniczki. Wizyta zakończyła się wyczekiwanym spotkaniem w pokoju samego Świętego Mikołaja, gdzie każdy osobiście mógł z nim porozmawiać. Czas spędzony w tym magicznym miejscu minął bardzo szybko, ale zdążyliśmy poczuć niezwykłą atmosferę nadchodzącego Bożego Narodzenia.

1 (1).jpg 1 (10).jpg 1 (11).jpg 1 (12).jpg 1 (13).jpg 1 (14).jpg 1 (15).jpg 1 (2).jpg 1 (3).jpg 1 (4).jpg 1 (5).jpg 1 (6).jpg 1 (7).jpg 1 (8).jpg 1 (9).jpg

Ogłoszenia...

UWAGA

 
Rodzice uczniów kl. 8.


DRZWI OTWARTE

07.03.19 czwartek
w godz 17:00-19:00

Certyfikaty...

Wakacje za...

121 dni
Copyright