WIZYTA W PIZZERII

Uczniowie z klasy 3.d byli w pizzerii La Capra. Mieli okazję poznać tajniki przygotowania pizzy. Wrażeń było moc. Z pomocą pracowników pizzerii przygotowali dla siebie pizze. Każde dziecko dostało placek drożdżowego ciasta, rozwałkowało go i dobrało dodatki według własnego gustu. Pizze chwilę piekły się w piecu, a potem zostały z apetytem zjedzone. Podobno to były najsmaczniejsze pizze jakie dzieci dotychczas jadły. Na pożegnanie, od właściciela pizzerii, dostali jeszcze po małym komplecie klocków. Tę wizytę w pizzerii będą długo pamiętać.

1 (1).jpg 1 (10).jpg 1 (2).jpg 1 (3).jpg 1 (4).jpg 1 (5).jpg 1 (6).jpg 1 (7).jpg 1 (8).jpg 1 (9).jpg

Ogłoszenia...

UWAGA

 
Rodzice uczniów kl. 8.


DRZWI OTWARTE

07.03.19 czwartek
w godz 17:00-19:00

Certyfikaty...

Wakacje za...

121 dni
Copyright