JESIEŃ RECYTATORSKA - 32. EDYCJA

Od trzydziestu dwóch lat jesień w naszej szkole ma wymiar artystyczny. Jedną z najważniejszych tradycji jest organizacja konkursu, w którym mierzą się najlepsi z najlepszych. Tegoroczna Jesień Recytatorska okazała się być niezwykłą, ponieważ wywołała na twarzach publiczności i szanownego Jury wzruszenie i radość. Recytatorzy przygotowali utwory z cyklu „Mój ulubiony wiersz”.

W Jury zasiadły pani Lucyna Licznerska oraz pani Magda Kruszewska. Uczestnikami konkursu byli zwycięzcy klasowych eliminacji. Publiczność oklaskiwała gromkimi brawami wszystkich uczestników.

Lista zwycięzców:

1. miejsce - Gabrysia Tomaszewska (3.a), Basia Kwapiszewska (3.a)
2. miejsce - Antosia Sawicka (2.a)
3. miejsce - Antoni Romanowski (0)
Wyróżnienia: Zuzia Tomaszewska(1.b), Oliwia Poniewierska (1.b)

Gratulujemy!

SP15_0001.jpg SP15_0002.jpg

Ogłoszenia...

Certyfikaty...

Do szkoły za...

13 dni
Copyright