OLIMPIADA PCK

W listopadzie w naszej szkole przeprowadzono szkolny etap Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia, który odbywa się pod patronatem Zarządu Rejonowego Polskiego Czerwonego Krzyża w Elblągu. W olimpiadzie wzięło udział 40 uczniów z klas siódmych. Wszyscy wykazali się dużą wiedzą z takich zagadnień, jak: zdrowie, zakażenie wirusem HIV, urazy i wypadki, choroby związane z żywnością i odżywianiem, ochrona środowiska. Najwięcej punktów zdobyli: Patrycja Awtuch oraz Jakub Skibiński. Ta dwójka reprezentowała nas w Rejonowej Olimpiadzie, która odbyła się w SP19 w Elblągu. Niestety uczniom nie udało się zakwalifikować do dalszego etapu.

0.jpg 1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg

Ogłoszenia...

UWAGA

 
Rodzice uczniów kl. 8.


DRZWI OTWARTE

07.03.19 czwartek
w godz 17:00-19:00

Certyfikaty...

Wakacje za...

121 dni
Copyright