OLIMPIADA PCK

W listopadzie w naszej szkole przeprowadzono szkolny etap Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia, który odbywa się pod patronatem Zarządu Rejonowego Polskiego Czerwonego Krzyża w Elblągu. W olimpiadzie wzięło udział 40 uczniów z klas siódmych. Wszyscy wykazali się dużą wiedzą z takich zagadnień, jak: zdrowie, zakażenie wirusem HIV, urazy i wypadki, choroby związane z żywnością i odżywianiem, ochrona środowiska. Najwięcej punktów zdobyli: Patrycja Awtuch oraz Jakub Skibiński. Ta dwójka reprezentowała nas w Rejonowej Olimpiadzie, która odbyła się w SP19 w Elblągu. Niestety uczniom nie udało się zakwalifikować do dalszego etapu.

0.jpg 1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg

Ogłoszenia...

 

21.11. kl. 4-8 godz. 16:30
22.11. kl. 0-3 godz. 16:30

Certyfikaty...

Wakacje za...

214 dni
Copyright