SREBRNE KOSZYKARKI

KoszykówkaDoskonale spisują się nasi sportowcy. Po medalach w biegach przełajowych, 4 medalach w każdej kategorii wiekowej w piłce siatkowej, dziś srebro zdobyła szkolna reprezentacja dziewcząt rocz. 2008 i mł. w Mistrzostwach Elbląga w Koszykówce Szkół Podstawowych w ramach Miejskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Zwyciężyliśmy w dwóch meczach w fazie grupowej: ze sportową SP 3 (17:5) oraz SP 1 (18:2). W półfinale pokonaliśmy SP 12 (32:0). Dopiero w finale doznaliśmy porażki z ekipą SP 11 (8:20). trenującą na co dzień koszykówkę. Wielkie brawa należą się naszym dziewczętom za nieustępliwość, zaangażowanie oraz „serducho” zostawione na parkiecie.

Skład srebrnych medalistek: Anna Stołycia, Angelika Wodzińska, Alicja Ratajczyk, Nina Dyrla, Karolina Paterek, Martyna Muszyńska, Paulina Ratajczyk.