PROŚBA O WSPARCIE

Szkolne Koło Wolontariatu po raz ostatni w tym roku szkolnym, zwraca się z prośbą o wsparcie finansowe dla 11-letniego chłopca - Kacpra, mieszkającego w Elblągu, walczącego z ciężką chorobą. Rodzina stanęła przed ogromnym wyzwaniem, ponieważ muszą zebrać 230 tysięcy na leczenie, a bez naszej pomocy, to zwyczajnie się nie uda. Poniżej przesyłamy link do strony i smutnej historii Kacpra. Jeśli to możliwe, prosimy przy „zrzutce” wpisać nazwę szkoły. Liczy się każda złotówka. Zachęcamy do wsparcia. Bardzo dziękujemy za okazane serce!
https://www.siepomaga.pl/kacper-kurzawinski

Projekty - Programy

Projekty - Programy

Do szkoły za...

40 dni
Dane teleadresowe...
  • Szkoła Podstawowa Nr 15 w Elblągu
  •  Adres: ul. Modlińska 39, 82-300 Elbląg
  • sekretariat tel. 55 625 86 01
  • e-mail sp15@elblag.eu
  • BIP
Odwiedź nas...

facebook ikona  szkoła : świetlica : UODO

YouTube  YouTube

mapa ikona  znajdź nas na mapie...

Copyright