ZŁOTO I SREBRO W SZTAFETACH

Sztafetowe Biegi PrzełajoweDwa medale zdobyły nasze reprezentacje w Mistrzostwach Elbląga w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Dziewczęta z rocznika 2010 i mł. w składzie: Wiktoria Świercz, Paulina Ratajczyk, Barbara Kwapiszewska, Gabriela Tomaszewska, Hanna Duk i Matylda Chwiałkowska, okazały się najlepsze nie tylko w naszym mieście, ale również w powiecie elbląskim. Na drugim stopniu podium stanęli chłopcy, którzy startowali z rocznikiem 2010 i mł. Damian Kossakowski, Michał Czupajło, Jakub Jussis, Szymon Kolasa, Aleksander Muła i Makary Chętnik wywalczyli srebrne medale mimo, że byli o rok młodsi od rywali. GRATULACJE!

Wszystkie wyniki zobacz »

Ranking na najlepszego sportowca MIMS zobacz »

zloto-i-srebro-w-sztafetach-1.jpg zloto-i-srebro-w-sztafetach-2.jpg zloto-i-srebro-w-sztafetach-3.jpg

Ogłoszenia

ZDJĘCIA KLASOWE

10 października

Projekty - Programy

Projekty - Programy

Wakacje za...

260 dni
Dane teleadresowe...
  • Szkoła Podstawowa Nr 15 w Elblągu
  •  Adres: ul. Modlińska 39, 82-300 Elbląg
  • sekretariat tel. 55 625 86 01
  • e-mail sp15@elblag.eu
  • BIP
Odwiedź nas...

facebook ikona  szkoła : świetlica : UODO

YouTube  YouTube

mapa ikona  znajdź nas na mapie...

Copyright