PASOWANIE NA CZYTELNIKA

BibliotekaUczniowie klas pierwszych zostali pasowani na czytelnika. Mogą już korzystać ze zbiorów biblioteki szkolnej, aby doskonalić umiejętność czytania. Spotkania przebiegły w miłej atmosferze. Pierwszoklasiści otrzymali zakładki do książek.

pasowanie-na-czytelnika-01.jpg pasowanie-na-czytelnika-02.jpg pasowanie-na-czytelnika-03.jpg pasowanie-na-czytelnika-04.jpg pasowanie-na-czytelnika-05.jpg pasowanie-na-czytelnika-06.jpg pasowanie-na-czytelnika-07.jpg pasowanie-na-czytelnika-08.jpg pasowanie-na-czytelnika-09.jpg pasowanie-na-czytelnika-10.jpg

Projekty - Programy

Projekty - Programy

Wakacje za...

136 dni
Dane teleadresowe...
  • Szkoła Podstawowa Nr 15 w Elblągu
  •  Adres: ul. Modlińska 39, 82-300 Elbląg
  • sekretariat tel. 55 625 86 01
  • e-mail sp15@elblag.eu
  • BIP
Odwiedź nas...

facebook ikona  szkoła : świetlica : UODO

YouTube  YouTube

mapa ikona  znajdź nas na mapie...

Copyright