BRĄZOWY MEDAL W IGRCACH

W bieżącym roku szkolnym odbyły się 4 edycje Memoriału Marianny Biskup w Igrcach. Naszą szkołę reprezentowały dziewczęta i chłopcy z klasy 3.c. W punktacji generalnej tej imprezy nasza ekipa zdobyła brązowy medal. Gratulacje!

Skład reprezentacji: Maja Grycko, Dominika Buczek, Julia Szulc, Nadia Dzierżak, Lilianna Pawełas, Wiktor Ulkowski, Wiktor Ratajczyk, Filip Nowacki, Anotni Hatta, Franciszek Patyk, Antoni Drab.

brazowy-medal-w-igrcach-01.jpg brazowy-medal-w-igrcach-02.jpg brazowy-medal-w-igrcach-03.jpg brazowy-medal-w-igrcach-04.jpg brazowy-medal-w-igrcach-05.jpg brazowy-medal-w-igrcach-06.jpg brazowy-medal-w-igrcach-07.jpg brazowy-medal-w-igrcach-08.jpg brazowy-medal-w-igrcach-09.jpg brazowy-medal-w-igrcach-10.jpg brazowy-medal-w-igrcach-11.jpg

Projekty - Programy

Projekty - Programy

Do szkoły za...

40 dni
Dane teleadresowe...
  • Szkoła Podstawowa Nr 15 w Elblągu
  •  Adres: ul. Modlińska 39, 82-300 Elbląg
  • sekretariat tel. 55 625 86 01
  • e-mail sp15@elblag.eu
  • BIP
Odwiedź nas...

facebook ikona  szkoła : świetlica : UODO

YouTube  YouTube

mapa ikona  znajdź nas na mapie...

Copyright