NASI SPORTOWCY NA MEDAL

pucharMamy to!!!

Powtórzyliśmy ubiegłoroczny sukces i kolejny raz znaleźliśmy się na drugim stopniu podium. W punktacji generalnej Miejskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej, po podsumowaniu całorocznej rywalizacji z wszystkimi elbląskimi szkołami okazało się, że wyprzedziła nas jedynie sportowa „Trójka”. Co prawda bywało już, że nawet wygrywaliśmy tę klasyfikację, ale wtedy nie istniał Zespół Szkół i Placówek Sportowych.

To nasze sportowe osiągnięcie absolutnie nie jest niespodzianką. Wręcz przeciwnie - planowaliśmy je i dążyliśmy do niego. Na sukces zapracowali nasi utalentowani młodzi sportowcy, którzy od września do czerwca osiągali znakomite wyniki w wielu dyscyplinach: w lekkiej atletyce na stadionie i w hali, biegach przełajowych, grach zespołowych, igrcach, wrotkarstwie i łyżwiarstwie oraz pływaniu.

Wszystkim sportowcom gratulujemy i dziękujemy za ogromne zaangażowanie. Życzymy wspaniałych, bezpiecznych wakacji i nie zapominajcie o rekreacji sportowej... spacerach, wędrówkach, bieganiu, pływaniu, jeździe na rowerze, kometce, kopaniu, kozłowaniu lub odbijaniu piłki.

Ogłoszenia

ZDJĘCIA KLASOWE

10 października

Projekty - Programy

Projekty - Programy

Wakacje za...

260 dni
Dane teleadresowe...
  • Szkoła Podstawowa Nr 15 w Elblągu
  •  Adres: ul. Modlińska 39, 82-300 Elbląg
  • sekretariat tel. 55 625 86 01
  • e-mail sp15@elblag.eu
  • BIP
Odwiedź nas...

facebook ikona  szkoła : świetlica : UODO

YouTube  YouTube

mapa ikona  znajdź nas na mapie...

Copyright