WIELKANOCNA ZBIÓRKA ŻYWNOŚCI

WolontariatKwesta naszych wolontariuszy w Biedronce w ramach akcji Banku Żywności pn.: „Pomóż osobom potrzebującym i kup produkty na świąteczny stół".

wielkanocna-zbiorka-zywnosci-01.jpg wielkanocna-zbiorka-zywnosci-02.jpg wielkanocna-zbiorka-zywnosci-03.jpg wielkanocna-zbiorka-zywnosci-04.jpg wielkanocna-zbiorka-zywnosci-05.jpg wielkanocna-zbiorka-zywnosci-06.jpg wielkanocna-zbiorka-zywnosci-07.jpg wielkanocna-zbiorka-zywnosci-08.jpg wielkanocna-zbiorka-zywnosci-09.jpg wielkanocna-zbiorka-zywnosci-10.jpg wielkanocna-zbiorka-zywnosci-11.jpg

Ogłoszenia

Zebrania z rodzicami

Projekty - Programy

Projekty - Programy

Wakacje za...

17 dni
Dane teleadresowe...
  • Szkoła Podstawowa Nr 15 w Elblągu
  •  Adres: ul. Modlińska 39, 82-300 Elbląg
  • sekretariat tel. 55 625 86 01
  • e-mail sp15@elblag.eu
  • BIP
Odwiedź nas...

facebook ikona  szkoła : świetlica : UODO

YouTube  YouTube

mapa ikona  znajdź nas na mapie...

Copyright