ZŁOTO W SKOKU W DAL

Lekka atletykaW Mistrzostwach Elbląga w Halowej LA Chłopców rocz. 2010 i mł. (klas 6.) wystąpiła reprezentacja składająca się piątoklasistów. Trzeba przyznać, że ogromną niespodziankę sprawił w tych zawodach Michał Czupajło, który zdobył złoty medal w skoku w dal. W tej samej konkurencji blisko podium, bo na 4. miejscu został sklasyfikowany Damian Kossakowski. Michał zajął również wysoką - 5. lokatę w wieloboju sprinterskim 2x30 m.

zloto-w-skoku-w-dal (1).jpg zloto-w-skoku-w-dal (2).jpg zloto-w-skoku-w-dal.jpg

Ogłoszenia

Zebrania z rodzicami

Projekty - Programy

Projekty - Programy

Wakacje za...

17 dni
Dane teleadresowe...
  • Szkoła Podstawowa Nr 15 w Elblągu
  •  Adres: ul. Modlińska 39, 82-300 Elbląg
  • sekretariat tel. 55 625 86 01
  • e-mail sp15@elblag.eu
  • BIP
Odwiedź nas...

facebook ikona  szkoła : świetlica : UODO

YouTube  YouTube

mapa ikona  znajdź nas na mapie...

Copyright