SREBRO W TRÓJBOJU

W Mistrzostwach Elbląga Szkół Podstawowych w Trójboju LA kl. 4. i mł. reprezentacja dziewcząt w składzie: Maja Grycko, Aurelia Knifka, Dominika Buczek, Liwia Surówka, Julia Moskalonek, zdobyła 2. miejsce. Ekipa chłopców w składzie: Antoni Zięba, Mateusz Dąbrowski, Stanisław Derza, Kacper Hatta, Aleksander Holz, sklasyfikowana została na miejscu 5.

srebro-w-3-boju-01.jpg srebro-w-3-boju-02.jpg srebro-w-3-boju-03.jpg srebro-w-3-boju-04.jpg

Projekty - Programy

Projekty - Programy

Do szkoły za...

40 dni
Dane teleadresowe...
  • Szkoła Podstawowa Nr 15 w Elblągu
  •  Adres: ul. Modlińska 39, 82-300 Elbląg
  • sekretariat tel. 55 625 86 01
  • e-mail sp15@elblag.eu
  • BIP
Odwiedź nas...

facebook ikona  szkoła : świetlica : UODO

YouTube  YouTube

mapa ikona  znajdź nas na mapie...

Copyright