WOLONTARIUSZE W AKCJI

WolontariatCzłonkowie Szkolnego Koła Wolontariatu uczestniczyli w akcji pn.: „Czerwonokrzyska Gwiazdka 2022”, której celem było pozyskanie środków finansowych na zakup artykułów spożywczych, które zostaną wydane w formie paczek żywnościowych dla najuboższych rodzin wielodzietnych z terenu Elbląga i okolic. Zebraliśmy 952,40 zł.

Wolontariusze: Zofia Rymkiewicz, Oliwia Korożan, Amelia Szewczyk, Anna Stołycia, Amelia Zaworska, Daria Żukowska, Maja Korzeniewska, Nikola Gorgol, Alicja Ratajczyk, Michał Ambroży, Szymon Łopiński, Kacper Żukowski, Malwina Cybulska, Dawid Batog.

wolontariusze-w-akcji-01.jpg wolontariusze-w-akcji-02.jpg wolontariusze-w-akcji-03.jpg wolontariusze-w-akcji-04.jpg wolontariusze-w-akcji-05.jpg wolontariusze-w-akcji-06.jpg wolontariusze-w-akcji-07.jpg wolontariusze-w-akcji-08.jpg

Projekty - Programy

Projekty - Programy

Wakacje za...

200 dni
Dane teleadresowe...
  • Szkoła Podstawowa Nr 15 w Elblągu
  •  Adres: ul. Modlińska 39, 82-300 Elbląg
  • sekretariat tel. 55 625 86 01
  • e-mail sp15@elblag.eu
  • BIP
Odwiedź nas...

facebook ikona  szkoła : świetlica : UODO

YouTube  YouTube

mapa ikona  znajdź nas na mapie...

Copyright