SPORT 2020/21
Punktacja generalna MIMS - 2. miejsce
Najlepszy Sportowiec MIMS - Mateusz Bortnowski
Indywidualna LA kl. 8. i mł. - MIMS
3. miejsce - dziewczęta (drużynowo)
2. miejsce Alicja Ratajczyk - bieg na 300 m
2. miejsce Hanna Chałupa - skok w dal
3. miejsce Julia Urbańska - skok wzwyż
2. miejsce - chłopcy (drużynowo)
2. miejsce Mateusz Bortnowski - bieg na 100 m
3. miejsce Mateusz Bortnowski - skok w dal
3. miejsce Mateusz Sionek, Michał Wojnowski, Mateusz Bortnowski, Patryk Flizik - sztafeta 4x100 m
Indywidualna LA kl. 6. i mł. - MIMS
1. miejsce - dziewczęta (drużynowo)
1. miejsce Julia Urbańska - skok wzwyż
2. miejsce Julia Kawa - skok wzwyż
2. miejsce Hanna Duk - skok wzwyż
2. miejsce Barbara Kwapiszewska - bieg na 600 m
2. miejsce Wiktoria Świercz - bieg na 100 m
2. miejsce Wiktoria Świercz - bieg na 300 m
3. miejsce Alicja Ratajczyk - bieg na 300 m
2. miejsce - chłopcy (drużynowo)
1. miejsce Marcin Kossakowski - skok wzwyż
2. miejsce Bartosz Indyk - bieg na 300 m
Czwórbój LA - MIMS
2. miejsce - dziewczęta
Julia Kawa, Nelly Konopka, Oliwia Korożan, Alicja Ratajczyk, Julia Urbańska, Natalia Żółtowska
3. miejsce - chłopcy
Stanisław Gudziński, Bartosz Indyk, Marcin Kossakowski, Marcel Klimowski, Filip Smolarek, Hubert Zalewski
Trójbój LA - MIMS
1. miejsce - dziewczęta
Hanna Duk, Barbara Kwapiszewska, Paulina Ratajczyk, Wiktoria Świercz, Gabriela Tomaszewska
3. miejsce - chłopcy
Michał Czupajło, Bartosz Grabowski, Damian Kossakowski, Jakub Jussis, Aleksander Muła
Piłka siatkowa kl. 6. i mł. - MIMS
chłopcy - *turniej nie odbył się z powodu pandemii koronawirusa
2. miejsce - dziewczęta
Oliwia Korożan, Zofia Rymkiewicz, Julia Urbańska, Anna Stołycia, Aleksandra Szłapka, Natasza Romanowska, Julia Kawa, Felicja Ciupa, Paula Turowicz, Martyna Muszyńska
Piłka siatkowa kl. 8. i mł. - MIMS
5-6. miejsce - chłopcy
Mateusz Bortnowski, Mateusz Sionek, Artur Anaszko, Michał Borowik, Szymon Wiśniewski, Alex Kwiatkowski, Patryk Flizik, Paweł Michałowski, Piotr Fudyma
Sztafetowe Biegi Przełajowe - MIMS
2. miejsce - dziewczęta kl. 6. i mł.
Alicja Ratajczyk, Natalia Żółtowska, Wiktoria Świercz, Gabriela Tomaszewska, Barbara Kwapiszewska, Julia Kawa
3. miejsce - chłopcy kl. 6. i mł.
Bartosz Indyk, Marcin Kossakowski, Alex Kwiatkowski, Filip Smolarek, Stanisław Gudziński, Hubert Zalewski
8. miejsce - dziewczęta kl. 8. i mł.
Olga Bursztynowicz, Julia Urbańska, Hanna Chałupa, Nikola Świercz, Dominika Nowicka, Milena Biernasiuk
4. miejsce - chłopcy kl. 8. i mł.
Patryk Flizik, Artur Anaszko, Mateusz Sionek, Mateusz Bortnowski, Michał Wojnowski, Piotr Fudyma