ZŁOTO W TRÓJBOJU

MedalMamy świetne wieści ze stadionu lekkoatletycznego. Do niedawnych złotych medalistek w czwórboju LA, dołączyli dziś ich młodsi koledzy, którzy znakomicie spisali się w Mistrzostwach Elbląga Szkół Podstawowych w Trójboju Lekkoatletycznym klas 4. Nie było mocnych na naszych chłopaków w zasadzie w żadnej z konkurencji - w biegu na 60 m, w rzucie piłeczką palantową oraz w biegu na dystansie 300 m. Szkolna reprezentacja dziewcząt została sklasyfikowana na najmniej lubianym przez sportowców - 4. miejscu. Do szczęścia, czyli podium, zabrakło niewiele. Gratulacje należą się obu ekipom. Liczymy, że dziś zdobyte punkty w MIMS, przybliżą nas do miejsca medalowego w klasyfikacji generalnej szkół podstawowych.

Skład reprezentacji dziewcząt:

Paulina Ratajczyk, Natalia Wrońska, Wiktoria Maliszewska, Oliwia Poniewierska, Zuzanna Tomaszewska

Skład reprezentacji chłopców:

Michał Czupajło, Jakub Jussis, Szymon Kolasa, Damian Kossakowski, Makary Chętnik

zloto-w-trojboju-01.jpg zloto-w-trojboju-02.jpg zloto-w-trojboju-03.jpg zloto-w-trojboju-04.jpg zloto-w-trojboju-05.jpg zloto-w-trojboju-06.jpg zloto-w-trojboju-08.jpg zloto-w-trojboju-09.jpg zloto-w-trojboju-10.jpg

Projekty - Programy

Projekty - Programy

Wakacje za...

200 dni
Dane teleadresowe...
  • Szkoła Podstawowa Nr 15 w Elblągu
  •  Adres: ul. Modlińska 39, 82-300 Elbląg
  • sekretariat tel. 55 625 86 01
  • e-mail sp15@elblag.eu
  • BIP
Odwiedź nas...

facebook ikona  szkoła : świetlica : UODO

YouTube  YouTube

mapa ikona  znajdź nas na mapie...

Copyright