MEDALOWE ŻNIWA
- Szczegóły
- Utworzono: poniedziałek, 06 czerwca 2022
- @dmin
Grad medali, 7 rekordów szkoły - oto dokonania naszych lekkoatletów w Mistrzostwach Elbląga w Indywidualnej LA kl. 8. I mł. W klasyfikacji zespołowej reprezentacja dziewcząt zajęła 1. miejsce, natomiast chłopcy wywalczyli miejsce 2.
Nasi medaliści:
złoty medal - bieg na 100 m - Wiktoria Świercz
złoty medal - bieg na 100 m - Mateusz Bortnowski
złoty medal - sztafeta 4x100 m - Mateusz Bortnowski, Patryk Flizik, Piotr Fudyma, Adam Kopczak
srebrny medal - bieg na 100 m - Adam Kopczak
srebrny medal - bieg na 600 m - Natalia Demczuk
srebrny medal - skok w dal - Alex Kwiatkowski
srebrny medal - bieg na 300 m - Alicja Ratajczyk
srebrny medal - bieg na 300 m - Piotr Fudyma
brązowy medal - skok w dal - Wiktoria Świercz
brązowy medal - bieg na 1000 m - Anna Miękus
brązowy medal - bieg na 600 m - Barbara Kwapiszewska
1. miejsce zespołowo - dziewczęta
100 m
1. miejsce - Wiktoria Świercz (wyrównany rekord szkoły - 14,80)
6. miejsce - Matylda Chwiałkowska
8. miejsce - Gabriela Tomaszewska
300 m
2. miejsce - Alicja Ratajczyk
4. miejsce - Julia Kawa
7. miejsce - Matylda Chwiałkowska
600 m
2. miejsce - Natalia Demczuk
3. miejsce - Barbara Kwapiszewska
4. miejsce - Malwina Cybulska
1000 m
3. miejsce - Anna Miękus (rekord szkoły - 04,55,49)
4. miejsce - Maria Buberska
skok w dal
3. miejsce - Wiktoria Świercz
8. miejsce - Alicja Ratajczyk
12. miejsce - Gabriela Tomaszewska
skok wzwyż
5. miejsce - Julia Urbańska
7. miejsce - Julia Kawa
8. miejsce - Hanna Duk
pchnięcie kulą
7. miejsce - Zofia Rymkiewicz (rekord szkoły - 7,43)
10 miejsce - Anna Stołycia
12. miejsce - Oliwia Korożan
sztafeta 4x100 m
4. miejsce - Wiktoria Świercz, Matylda Chwiałkowska, Gabriela Tomaszewska, Alicja Ratajczyk
2. miejsce zespołowo - chłopcy
100 m
1. miejsce - Mateusz Bortnowski (rekord szkoły - 12.41)
2. miejsce - Adam Kopczak
7. miejsce - Alex Kwiatkowski
300 m
2. miejsce - Piotr Fudyma (rekord szkoły - 44.17)
8. miejsce - Patryk Flizik
12. miejsce - Arkadiusz Frankowski
1000 m
6. miejsce - Oliwier Radziewski
9. miejsce - Mateusz Dzierżak
10. miejsce - Marcel Klimowski
skok w dal
2. miejsce - Alex Kwiatkowski
5. miejsce - Mateusz Bortnowski
12. miejsce - Arkadiusz Frankowski (NM)
skok wzwyż
5. miejsce - Stanisław Gudziński
7. miejsce - Sebastian Kosiński (NM)
pchnięcie kulą
7. miejsce - Ernest Sałka (rekord szkoły - 8,59)
11. miejsce – Szymon Wiśniewski
12. miejsce - Adam Kopczak
sztafeta 4x100 m
1. miejsce - Mateusz Bortnowski, Patryk Flizik, Piotr Fudyma, Adam Kopczak (rekord szkoły - 51,53)