JESIENNE BIEGI PRZEŁAJOWE

Pierwsze w tym roku międzyszkolne zawody w ramach Miejskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej poprzedzone zostały uroczystym podsumowaniem osiągnięć sportowych za rok ubiegły. Za nasze dokonania nagrodzeni zostaliśmy pięknym pucharem.

Po uroczystości odbyły się biegi przełajowe, w których wzięła udział 40-osobowa ekipa naszych lekkoatletów. Nie znamy jeszcze miejsca, na którym została sklasyfikowana SP15 jako zespół, natomiast w roczniku 2008 najlepiej zaprezentowała się Rozalia Sznajder - zdobywczyni srebrnego medalu oraz Wiktoria Ptak z rocznika 2004, która wywalczyła medal brązowy.

jesienne_biegi_przelajowe(1).jpg jesienne_biegi_przelajowe(10).jpg jesienne_biegi_przelajowe(11).jpg jesienne_biegi_przelajowe(12).jpg jesienne_biegi_przelajowe(13).jpg jesienne_biegi_przelajowe(15).jpg jesienne_biegi_przelajowe(16).jpg jesienne_biegi_przelajowe(17).jpg jesienne_biegi_przelajowe(19).jpg jesienne_biegi_przelajowe(20).jpg jesienne_biegi_przelajowe(21).jpg jesienne_biegi_przelajowe(22).jpg jesienne_biegi_przelajowe(23).jpg jesienne_biegi_przelajowe(24).jpg jesienne_biegi_przelajowe(25).jpg jesienne_biegi_przelajowe(26).jpg jesienne_biegi_przelajowe(27).jpg jesienne_biegi_przelajowe(28).jpg jesienne_biegi_przelajowe(29).jpg jesienne_biegi_przelajowe(3).jpg jesienne_biegi_przelajowe(31).jpg jesienne_biegi_przelajowe(32).jpg jesienne_biegi_przelajowe(33).jpg jesienne_biegi_przelajowe(34).jpg jesienne_biegi_przelajowe(35).jpg jesienne_biegi_przelajowe(36).jpg jesienne_biegi_przelajowe(37).jpg jesienne_biegi_przelajowe(38).jpg jesienne_biegi_przelajowe(39).jpg jesienne_biegi_przelajowe(4).jpg jesienne_biegi_przelajowe(40).jpg jesienne_biegi_przelajowe(41).jpg jesienne_biegi_przelajowe(42).jpg jesienne_biegi_przelajowe(43).jpg jesienne_biegi_przelajowe(44).jpg jesienne_biegi_przelajowe(45).jpg jesienne_biegi_przelajowe(46).jpg jesienne_biegi_przelajowe(47).jpg jesienne_biegi_przelajowe(48).jpg jesienne_biegi_przelajowe(49).jpg jesienne_biegi_przelajowe(5).jpg jesienne_biegi_przelajowe(50).jpg jesienne_biegi_przelajowe(51).jpg jesienne_biegi_przelajowe(6).jpg jesienne_biegi_przelajowe(7).jpg jesienne_biegi_przelajowe(9).jpg

Projekty - Programy

Projekty - Programy

Do szkoły za...

40 dni
Dane teleadresowe...
  • Szkoła Podstawowa Nr 15 w Elblągu
  •  Adres: ul. Modlińska 39, 82-300 Elbląg
  • sekretariat tel. 55 625 86 01
  • e-mail sp15@elblag.eu
  • BIP
Odwiedź nas...

facebook ikona  szkoła : świetlica : UODO

YouTube  YouTube

mapa ikona  znajdź nas na mapie...

Copyright