SREBRO W TRÓJBOJU

Sport2. miejsce zajęła reprezentacja chłopców w Mistrzostwach Elbląga Szkół Podstawowych w Trójboju Lekkoatletycznym w ramach MIMS. Punkty zdobyte przez każdego zawodnika w biegu na 60 m, skoku w dal i rzucie piłeczką palantową, pozwoliły naszej ekipie wspiąć się na drugi stopień podium. Indywidulanie najlepiej spisał się Fabian Strąk, który został sklasyfikowany na 3. miejscu. Drużyna dziewcząt zajęła w tych zawodach 8. miejsce. Najwięcej punktów dla swojej ekipy zdobyła Weronika Haryńska..

Skład chłopców - Wojciech Jussis, Mikołaj Jankowski, Sebastian Anaszko, Fabian Strąk, Szymon Knifka.

Skład dziewcząt - Kornelia Dąbrowska, Weronika Haryńska, Weronika Turoń, Nadia Kawińska, Lena Lewalska-Stypuła.

srebro-w-trojboju-01.jpg srebro-w-trojboju-02.jpg srebro-w-trojboju-03.jpg

Projekty - Programy

Projekty - Programy

Wakacje za...

25 dni
Dane teleadresowe...
  • Szkoła Podstawowa Nr 15 w Elblągu
  •  Adres: ul. Modlińska 39, 82-300 Elbląg
  • sekretariat tel. 55 625 86 01
  • e-mail sp15@elblag.eu
  • BIP
Odwiedź nas...

facebook ikona  szkoła : świetlica : UODO

YouTube  YouTube

mapa ikona  znajdź nas na mapie...

Copyright