MEDALE WE WROTKARSTWIE

WrotkarstwoW Mistrzostwach Elbląga Szkół Podstawowych we Wrotkarstwie klas 1-4, nasza sztafeta dziewcząt w składzie: Maja Grycko, Aurelia Knifka i Julia Moskalonek wywalczyła złote medale. Sztafeta chłopców - Wojciech Zabłocki, Franciszek Patyk oraz Piotr Dominiczak, postarała się o medale brązowe. W biegu indywidualnym Maja Grycko zdobyła złoty medal, a Wojciech Zabłocki - srebrny. W klasyfikacji generalnej tych zawodów chłopcy zajęli 2. miejsce, a dziewczęta - 3. Gratulacje!

medale-we-wrotkarstwie-01.jpg medale-we-wrotkarstwie-02.jpg medale-we-wrotkarstwie-03.jpg medale-we-wrotkarstwie-04.jpg

Projekty - Programy

Projekty - Programy

Do szkoły za...

40 dni
Dane teleadresowe...
  • Szkoła Podstawowa Nr 15 w Elblągu
  •  Adres: ul. Modlińska 39, 82-300 Elbląg
  • sekretariat tel. 55 625 86 01
  • e-mail sp15@elblag.eu
  • BIP
Odwiedź nas...

facebook ikona  szkoła : świetlica : UODO

YouTube  YouTube

mapa ikona  znajdź nas na mapie...

Copyright