SIATKARZE SREBRNYMI MEDALISTAMI

Nasi sportowcy nie chcą schodzić z podium. Tym razem o srebrne medale postarali się chłopcy w Mistrzostwach Elbląga Szkół Podstawowych w Piłce Siatkowej Kl. 6. i mł. w ramach MIMS. Łatwo nie było. Wszystkie mecze były bardzo wyrównane. Prawie zawsze o zwycięstwie musiał decydować dodatkowy - 3. set (tie-break). Natomiast o tym, która szkoła zajmie miejsce II, III lub IV, zadecydował bilans tzw. "małych punktów:, jakie uzyskały zainteresowane 3 drużyny w poszczególnych setach. Najlepszy bilans miała nasza ekipa i dlatego mogliśmy cieszyć się z II miejsca. Gratulacje! 

Skład reprezentacji: Damian Kossakowski, Jakub Jussis, Michał Czupajło, Makary Chętnik, Szymon Kolasa, Aleksander Muła, Wojciech Jussis, Mikołaj Jankowski, Sebastian Anaszko, Szymon Knifka, Kacper Kowzan.

siatkarze-srebrnymi-medalistami01.jpg siatkarze-srebrnymi-medalistami02.jpg

Projekty - Programy

Projekty - Programy

Wakacje za...

25 dni
Dane teleadresowe...
  • Szkoła Podstawowa Nr 15 w Elblągu
  •  Adres: ul. Modlińska 39, 82-300 Elbląg
  • sekretariat tel. 55 625 86 01
  • e-mail sp15@elblag.eu
  • BIP
Odwiedź nas...

facebook ikona  szkoła : świetlica : UODO

YouTube  YouTube

mapa ikona  znajdź nas na mapie...

Copyright