KOSZYKARKI Z BRĄZEM

Medal zdobyty przez nasze dziewczęta w Mistrzostwach Elbląga Szkół Podstawowych w Koszykówce kl. 8. w ramach MIMS można uznać za niespodziankę, ponieważ reprezentowały nas szósto, a nawet piątoklasistka. Niestety starsze koleżanki - ósmoklasistki, nie wykazały zainteresowania zawodami. Mimo to, daliśmy radę. W fazie grupowej pokonaliśmy wysoko SP 12, natomiast sportowa SP 3 okazała się nieco lepsza. To spowodowało, że w półfinale spotkaliśmy się z trenującymi na co dzień koszykówkę gospodyniami z SP 11. Porażka oznaczała, że w ostatnim meczu, którego stawką był brązowy medal, zagraliśmy z SP 16. Ten mecz był już bez żadnych emocji, od pierwszych sekund wiadomo było, kto wygra.

Skład reprezentacji: Paulina Ratajczyk, Weronika Haryńska, Wiktoria Świercz, Rozalia Saracka, Natalia Wrońska, Oliwia Poniewierska, Jessica Zep Da Rosa

koszykarki-z-brazem-01.jpg koszykarki-z-brazem-02.jpg koszykarki-z-brazem-03.jpg koszykarki-z-brazem-04.jpg koszykarki-z-brazem-05.jpg koszykarki-z-brazem-06.jpg koszykarki-z-brazem-07.jpg koszykarki-z-brazem-08.jpg koszykarki-z-brazem-09.jpg koszykarki-z-brazem-10.jpg koszykarki-z-brazem-11.jpg koszykarki-z-brazem-12.jpg koszykarki-z-brazem-13.jpg

Projekty - Programy

Projekty - Programy

Wakacje za...

25 dni
Dane teleadresowe...
  • Szkoła Podstawowa Nr 15 w Elblągu
  •  Adres: ul. Modlińska 39, 82-300 Elbląg
  • sekretariat tel. 55 625 86 01
  • e-mail sp15@elblag.eu
  • BIP
Odwiedź nas...

facebook ikona  szkoła : świetlica : UODO

YouTube  YouTube

mapa ikona  znajdź nas na mapie...

Copyright