KOSZYKARZE TUŻ ZA PODIUM

koszykowkaBiorąc pod uwagę wiek naszych reprezentantów, to 4. miejsce w Mistrzostwach Elbląga w Koszykówce Chłopców kl. 8. i mł. w ramach MIMS jest bardzo dobrym wynikiem. W dzisiejszym turnieju zanotowaliśmy 2 zwycięstwa w fazie grupowej z ZSP i SP 12 oraz porażkę w półfinale z SP 16. Naszym chłopakom nie brakowało umiejętności i zaciętości w grze, zabrakło jedynie wzrostu, by zbierać piłki spod kosza po niecelnych rzutach rywali.

Skład: Makary Chętnik, Szymon Kolasa, Jakub Jussis, Damian Kossakowski, Filip Czerepski, Julian Kurszewski.

-koszykarze-tuz-za-podium-01.jpg -koszykarze-tuz-za-podium-02.jpg -koszykarze-tuz-za-podium-03.jpg -koszykarze-tuz-za-podium-04.jpg -koszykarze-tuz-za-podium-05.jpg -koszykarze-tuz-za-podium-06.jpg -koszykarze-tuz-za-podium-07.jpg

Projekty - Programy

Projekty - Programy

Wakacje za...

25 dni
Dane teleadresowe...
  • Szkoła Podstawowa Nr 15 w Elblągu
  •  Adres: ul. Modlińska 39, 82-300 Elbląg
  • sekretariat tel. 55 625 86 01
  • e-mail sp15@elblag.eu
  • BIP
Odwiedź nas...

facebook ikona  szkoła : świetlica : UODO

YouTube  YouTube

mapa ikona  znajdź nas na mapie...

Copyright