MEDAL W PIŁCE NOŻNEJ

 

Nasza szkolna reprezentacja zdobyła 3. miejsce w Mistrzostwach Elbląga Szkół Podstawowych w Piłce Nożnej klas 8. To sensacyjny wynik, biorąc pod uwagę fakt, że w składzie ekipy znalazła się siódmoklasistka - Wiktoria Świercz, dwóch piątoklasistów - Wojciech Jussis (bramkarz) i Mikołaj Jankowski oraz pięciu szóstoklasistów - Damian Kossakowski, Jakub Jussis, Michał Czupajło, Szymon KolasaMakary Chętnik. W rywalizacji ze starszymi zawodnikami, brakowało nam siły fizycznej i wzrostu, ale nie zabrakło techniki, szybkości, zaciętości i dobrej taktyki. Gratulacje!

1.jpg

Projekty - Programy

Projekty - Programy

Wakacje za...

25 dni
Dane teleadresowe...
  • Szkoła Podstawowa Nr 15 w Elblągu
  •  Adres: ul. Modlińska 39, 82-300 Elbląg
  • sekretariat tel. 55 625 86 01
  • e-mail sp15@elblag.eu
  • BIP
Odwiedź nas...

facebook ikona  szkoła : świetlica : UODO

YouTube  YouTube

mapa ikona  znajdź nas na mapie...

Copyright