MEDALE LEKKOATLETEK

Z zawodów lekkoatletycznych zazwyczaj wracamy z medalami. Nie inaczej było podczas Mistrzostw Elbląga w Lekkiej Atletyce kl. 8. i mł. Tym razem postarały się o nie dziewczęta. Nasza specjalistka od sprintu i skoku - Wiktoria Świercz, zdobyła złoto w biegu na 100 m oraz w skoku w dal. Na najwyższym stopniu podium stanęła również Gabriela Tomaszewska po zwycięstwie w biegu na 300 m, a w skoku dal zajęła 3. miesce. Nieoczekiwanie, srebro wywalczyła Mylana Krasnokutska w skoku wzwyż. Wszyscy nasi lekkoateleci bardzo się starali i zasługują na ogromne brawa. Drużynowo nasze dziewczęta zajęły 1. miejsce, a chłopcy 3.