SPORT 2023/24

Punktacja generalna MIMS - 3. miejsce

Najlepszy Sportowiec MIMS - Paulina Ratajczyk - Michał Czupajło


LA kl. 8. i mł. MIMS

1. miejsce - dziewczęta

100 m
1. miejsce - Wiktoria Świercz
7. miejsce - Matylda Chwiałkowska
12. miejsce - Aurelia Knifka

300 m
1. miejsce - Gabriela Tomaszewska
10. miejsce - Hanna Duk
13. miejsce - Weronika Haryńska

600 m
5. miejsce - Barbara Kwapiszewska
9. miejsce - Julia Puchalska
10. miejsce - Julia Jaworska

1000 m
5. miejsce - Agata Tomaszewicz
6. miejsce - Maja Grycko
8. miejsce - Iga Jankowska

skok w dal
1. miejsce - Wiktoria Świercz
3. miejsce - Gabriela Tomaszewska
8. miejsce - Aurelia Knifka

skok wzwyż
2. miejsce - Mylana Krasnokutska
5. miejsce - Paulina Ratajczyk
10. miejsce - Matylda Chwiałkowska

pchnięcie kulą 3 kg
7. miejsce - Maja Bakun
9. miejsce - Nikola Orzoł
16. miejsce - Milena Janiec

sztafeta 4x100 m
5. miejsce - Wiktoria Świercz, Gabriela Tomaszewska, Aurelia Knifka, Paulina Ratajczyk

3. miejsce - chłopcy

 miejsce - 100 m
14. miejsce - Fabian Strąk
15. miejsce - Wojciech Jussis
16. miejsce - Szymon Knifka

300 m
8. miejsce - Borys Sajewski
13. miejsce - Oliwier Warchoł
14. miejsce - Makary Chętnik

600 m
6. miejsce - Jakub Jussis
8. miejsce - Julian Kurszewski
10. miejsce - Bartłomiej Duda

1000 m
6. miejsce - Aleksander Muła
8. miejsce - Cyprian Augustynowicz
9. miejsce - Mikołaj Jankowski

skok w dal
12. miejsce - Filip Czerepski
17. miejsce - Szymon Knifka
18. miejsce - Wojciech Jussis

skok wzwyż
6. miejsce - Borys Sajewski
11. miejsce - Ksawery Kieriwak
13. miejsce - Oliwier Warchoł

pchnięcie kulą 5 kg
6. miejsce - Alan Bartochowski
8. miejsce - Ksawery Kierwiak
9. miejsce - Jakub Bednarz

sztafeta 4x100 m
6. miejsce - Borys Sajewski, Fabian Strąk, Jakub Jussis, Makary Chętnik


LA kl. 6. i mł. MIMS

2. miejsce - dziewczęta

100 m
4. miejsce - Paulina Ratajczyk
10 miejsce - Maja Grycko
12. miejsce - Dominika Buczek

300 m
2. miejsce - Aurelia Knifka
4. miejsce - Weronika Haryńska
13. miejsce - Maja Kopacz

600 m
7. miejsce - Julia Narbuntowicz
8. miejsce - Julia Moskalonek
12. miejsce - Jagoda Wasążnik

skok w dal
5. miejsce - Aurelia Knifka
9. miejsce - Maja Grycko
16. miejsce Dominika Buczek

skok wzwyż
1. miejsce - Paulina Ratajczyk
4. miejsce - Weronika Turoń
7. miejsce - Kornelia Dąbrowska

rzut piłeczką palantową
9. miejsce - Weronika Haryńska
17. miejsce - Zuzanna Chmielewska
19. miejsce - Patrycja Kawińska

1. miejsce - chłopcy

100 m
6. miejsce - Michał Czupajło
12. miejsce - Fabian Strąk
16. miejsce - Sebastian Anaszko

300 m
4. miejsce - Oliwier Warchoł
5. miejsce - Jakub Jussis
6. miejsce - Makary Chętnik

1000 m
6. miejsce - Jakub Rosiak
8. miejsce - Aleksander Muła
13. miejsce - Bartłomiej Duda

skok w dal
3. miejsce - Michał Czupajło
10. miejsce - Alan Bartochowski
15. miejsce - Szymon Knifka

skok wzwyż
3. miejsce - Oliwier Warchoł
7. miejsce - Fabian Strąk
8. miejsce - Ksawery Kierwiak

rzut piłeczką palantową
1. miejsce - Ksawery Kierwiak
8. miejsce - Oskar Chmielewski
11. miejsce - Jakub Bednarz


Zawody wrotkarskie kl. 1-6 MIMS

4. miejsce - dziewczęta

kl. 1-2 (144 m)
10. miejsce - Maja Skrzypska
19. miejsce - Maja Czerepska
20. miejsce - Pola Springer

kl. 3-4 (144 m)
2. miejsce - Maja Grycko
13. miejsce - Zuzanna Chmilewska
16. miejsce - Wiktoria Grabowska

kl. 5-6 (144 m)
8. miejsce - Weronika Turoń
10. miejsce - Kornelia Dąbrowska
11. miejsce - Lena Sekuła

kl. 3-4 (300 m)
2. miejsce - Maja Grycko
11. miejsce - Dominika Buczek
13. miejsce - Zuzanna Chmielewska

kl. 5-6 (300 m)
7. miejsce - Jagoda Wasążnik
9. miejsce - Kornelia Dąbrowska
10. miejsce - Hanna Tryba

3. miejsce - sztafeta (3x333 m)

1. miejsce - chłopcy

kl. 1-2 (144 m)
5. miejsce - Antoni Parczyk
15. miejsce - Damian Urbański
18. miejsce - Antoni Jeziorski

kl. 3-4 (144 m)
7. miejsce - Jan Bieniok
8. miejsce - Szymon Przybysz
11. miejsce - Wojciech Zabłocki

kl. 5-6 (144 m)
3. miejsce - Szymon Przybysz
5. miejsce - Antoni Parczyk
6. miejsce - Jan Bieniok

kl. 3-4 (300 m)
8. miejsce - Jan Bieniok
12. miejsce - Szymon Przybysz
13. miejsce - Antoni Parczyk

kl. 5-6 (300 m)
2. miejsce - Jan Bieniok
5. miejsce - Wojciech Zabłocki
7. miejsce - Fabian Strąk

5. miejsce - sztafeta (3x333 m)


Igrce - Memoriał Marianny Biskup MIMS

3. miejsce - reprezentacja dziewcząt i chłopców


Pływanie MIMS

4. miejsce - chłopcy

Indywidualnie
1. miejsce - Aleksander Muła - 50 m styl dowolny
2. miejsce - Franciszek Patyk - 50 m styl dowolny
3. miejsce - sztafeta 4x50 m styl dowolny - Aleksander Muła, Franciszek Patyk, Jakub Bednarz, Władysław Iskrzyński

4. miejsce - dziewczęta


3-bój LA kl. 4. i mł. MIMS

2. miejsce – dziewczęta

Maja Grycko, Aurelia Knifka, Dominika Buczek, Liwia Surówka, Julia Moskalonek

5. miejsce - chłopcy

Antoni Zięba, Mateusz Dąbrowski, Stanisław Derza, Kacper Hatta, Aleksander Holz


4-bój LA kl. 6. i mł. MIMS 

5. miejsce - dziewczęta
Weronika Haryńska, Weronika Turoń, Kornelia Dąbrowska, Dominika Buczek, Maja Grycko

2. miejsce - chłopcy
Jakub Rosiak, Ksawery Kierwiak, Jakub Jussis, Michał Czupajło, Oliwier Warchoł, Fabian Strąk


Piłka nożna kl 8. i mł. MIMS

3. miejsce 
Wojciech Jussis - Damian Kossakowski, Jakub Jussis, Michał Czupajło, Makary Chętnik, Mikołaj Jankowski, Szymon Kolasa, Wiktoria Świercz


Igrce na lodzie MIMS

3. miejsce - dziewczęta drużynowo

dystans - 111 m (rocz. 2016-15)

10. miejsce - Maja Skrzypska
13. miejsce - Maja Czerepska
13. miejsce - Pola Springer

dystans - 222 m (2014-13)

2. miejsce - Maja Grycko
9. miejsce - Nadia Witowska
13. miejsce - Dominika Buczek

3. miejsce - sztafeta 3x111 m - dziewczęta - Maja Grycko, Dominika Buczek, Nadia Witowska

2. miejsce - chłopcy drużynowo

dystans - 111 m (rocz. 2016-15)

2. miejsce - Antoni Parczyk
10. miejsce - Antoni Jeziorski
13. miejsce - Damian Urbański

dystans - 222 m (2014-13)

2. miejsce - Szymon Przybysz
6. miejsce - Jan Bieniok
9. miejsce - Wojciech Zabłocki

2. miejsce - sztafeta 3x111 m - chłopcy - Antoni Parczyk, Jan Bieniok, Szymon Przybysz


Halowa LA kl. 8. i mł. MIMS

2. miejsce - dziewczęta

skok wzwyż
2. miejsce - Paulina Ratajczyk
6. miejsce - Mylana Krasnokutska

skok w dal
1. miejsce - Wiktoria Świercz
7. miejsce - Paulina Ratajczyk

wielobój sprinterski
1. miejsce - Wiktoria Świercz
9. miejsce - Mylana Krasnokutska

pchnięcie kulą
15. miejsce - Nikola Orzoł

10. miejsce - chłopcy

skok wzwyż
3. miejsce - Borys Sajewski

skok w dal
8. miejsce - Michał Czupajło
16. miejsce - Jakub Jussis

wielobój sprinterski
16. miejsce - Michał Czupajło
19. miejsce - Jakub Jussis

pchnięcie kulą
19. miejsce - Ksawier Susicki
21. miejsce - Jakub Bednarz

Halowa LA kl. 6. i mł. MIMS

8. miejsce - dziewczęta

skok wzwyż
2, miejsce - Paulina Ratajczyk
7. miejsce - miejsce - Aurelia Knifka

skok w dal
16. miejsce - Arianna Borysewicz
20. miejsce - Lena Lewalska-Stypuła

wielobój sprinterski -
9. miejsce - Paulina Ratajczyk
18. miejsce - Kornelia Dąbrowska

pchnięcie kulą
16. miejsce - Lena Lewalska-Stypuła
20,. miejsce - Aurelia Knifka

2. miejsce - chłopcy

skok wzwyż
5. miejsce - Oliwier Warchoł
12. miejsce - Damian Kossakowski

skok w dal
2. miejsce - Michał Czupajło
13. miejsce - Damian Kossakowski

wielobój sprinterski
3. miejsce - Michał Czupajło
10. miejsce - Oliwier Warchoł

pchnięcie kulą
2. miejsce - Alan Bartochowski
5. miejsce - Jakub Bednarz


Koszykówka kl. 8. i mł. MIMS

4. miejsce - chłopcy
Makary Chętnik, Szymon Kolasa, Jakub Jussis, Damian Kossakowski, Filip Czerepski, Julian Kurszewski

3. miejsce - dziewczęta
Paulina Ratajczyk, Weronika Haryńska, Wiktoria Świercz, Rozalia Saracka, Natalia Wrońska, Oliwia Poniewierska, Jessica Zep Da Rosa


Koszykówka kl. 6. i mł. MIMS

2. miejsce - chłopcy
Michał Czupajło, Makary Chętnik, Szymon Kolasa, Filip Mielniczuk, Jakub Jussis, Damian Kossakowski

2. miejsce - dziewczęta
Paulina Ratajczyk, Weronika Haryńska, Emilia Sawczyszyn, Olivia Strzelczyk, Oliwia Poniewierska, Iga Romanowska, Zuzanna Tomaszewska


Futsal - piłka nożna chłopców kl. 6 i mł. MIMS

2. miejsce - chłopcy

Wojciech Jussis - Damian Kossakowski, Jakub Jussis, Michał Czupajło, Makary Chętnik, Szymon Kolasa, Mikołaj Jankowski


Piłka siatkowa kl. 8. i mł. MIMS

2. miejsce - dziewczęta
Natalia Wrońska, Jessica Zep Da Rosa, Rozalia Saracka, Paulina Ratajczyk, Iga Romanowska, Zuzanna Tomaszewska, Agata Tomaszewicz, Gabriela Tomaszewska, Wiktoria Świercz, Hanna Duk

5. miejsce - chłopcy
Kacper Kowzan, Aleksander Muła, Michał Wyżykowski, Aleksander Wołkołowski, Jakub Jussis, Michał Czupajło, Damian Kossakowski, Szymon Kolasa, Julian Kurszewski, Szymon Drewek


Piłka siatkowa kl. 6. i mł. MIMS

1. miejsce - dziewczęta
Natalia Wrońska, Jessica Zep Da Rosa, Rozalia Saracka, Paulina Ratajczyk, Patrycja Lewandowska, Oliwia Poniewierska, Iga Romanowska, Zuzanna Tomaszewska, Patrycja Kawińska, Emilia Sawczyszyn

2. miejsce - chłopcy
Damian Kossakowski, Jakub Jussis, Michał Czupajło, Makary Chętnik, Szymon Kolasa, Aleksander Muła, Wojciech Jussis, Mikołaj Jankowski, Sebastian Anaszko, Szymon Knifka, Kacper Kowzan


Piłka ręczna kl. 6. i mł. MIMS

3. miejsce - dziewczęta
Zuzanna Tomaszewska - Paulina Ratajczyk, Rozalia Saracka, Weronika Haryńska, Oliwia Poniewierska, Natalia Wrońska, Patrycja Kawińska, Kornelia Dąbrowska, Lena Lewalska - Stypuła, Kinga Gomoliszek, Jessica Zep Da Rosa

2. miejsce - chłopcy
Wojciech Jussis - Damian Kossakowski, Jakub Jussis, Michał Czupajło, Makary Chętnik, Filip Mielniczuk, Szymon Kolasa, Aleksander Muła, Oskar Chmielewski, Kacper Kowzan


Piłka ręczna kl. 8. i mł. MIMS

5. miejsce - dziewczęta
Zuzanna Tomaszewska - Paulina Ratajczyk, Wiktoria Świercz, Rozalia Saracka, Weronika Haryńska, Oliwia Poniewierska, Natalia Wrońska

5. miejsce - chłopcy
Wojciech Jussis - Damian Kossakowski, Jakub Jussis, Michał Czupajło, Makary Chętnik, Filip Mielniczuk, Borys Sajewski, Julian Kurszewski, Oskar Chmielewski

Sztafetowe Biegi Przełajowe MIMS

1. miejsce w pow. elbląskim - dziewczęta 2009 i mł.
Wiktoria Świercz, Barbara Kwapiszewska, Agata Tomaszewicz, Gabriela Tomaszewska, Matylda Chwiałkowska, Paulina Ratajczyk

2. miejsce w pow. elbląskim - chłopcy 2011 i mł.
Damian Kossakowski, Oliwier Warchoł, Jakub Jussis, Sebastian Anaszko, Fabian Strąk, Michał Czupajło

6. miejsce w Elblągu, 7. miejsce w pow. elbląskim - dziewczęta 2011 i mł.
Rozalia Saracka, Maja Grycko, Aurelia Knifka, Weronika Haryńska, Julia Narbuntowicz, Patrycja Kawińska

7. miejsce w Elblągu, 8. miejsce w pow. elbląskim  miejsce - chłopcy 2009 i mł.
Aleksander Muła, Makary Chętnik, Bartosz Grabowski, Aleksander Wołkołowski, Oskar Chmielewski, Michał Wyżykowski


Jesienne Biegi Przełajowe MIMS

2. miejsce - dziewczęta
3. miejsce - chłopcy

 dziewczęta rocznik 2015

 4. miejsce - Dominika Borysewicz

 5. miejsce - Maja Olszewska

 8. miejsce - Karolina Iskrzyńska

 13. miejsce - Julia Rutkowska

 dziewczęta rocznik 2014

 3. miejsce - Maja Grycko

 15. miejsce - Nadia Dzierżak

 24. miejsce - Lena Kosińska

 dziewczęta rocznik 2013

 3. miejsce - Aurelia Knifka

 14. miejsce - Laura Sekuła
 24. miejsce - Zuzanna Chmielewska 

 27. miejsce - Wiktoria Grabowska

 dziewczęta rocznik 2012

 14. miejsce - Julia Narbuntowicz
 26. miejsce - Kornelia Dąbrowska
 28. miejsce - Patrycja Kawińska

 30. miejsce - Weronika Turoń

 dziewczęta rocznik 2011

 1. miejsce - Paulina Ratajczyk

 11. miejsce - Rozalia Saracka

 26. miejsce - Natalia Wrońska

 dziewczęta rocznik 2010

 3. miejsce - Wiktoria Świercz
 5. miejsce - Gabriela Tomaszewska

 14. miejsce - Matylda Chwiałkowska 

 20. miejsce - Hanna Duk

 dziewczęta rocznik 2009

 1. miejsce - Barbara Kwapiszewska 

 4. miejsce - Agata Tomaszewicz
 10. miejsce - Iga Jankowska

 14. miejsce - Martyna Treder

 chłopcy rocznik 2015

 3. miejsce - Ernest Chętnik

 5. miejsce - Jan Kiejdo
 6. miejsce - Kajetan Kizło

 10. miejsce - Maciek Klinowski

 chłopcy rocznik 2014
 4. miejsce - Wiktor Ulkowski
 12. miejsce - Filip Nowacki

 13. miejsce - Mateusz Dąbrowski

 16. miejsce - Antoni Hatta

 chłopcy rocznik 2013

 19. miejsce - Antoni Zięba

 20. miejsce - Stanisław Derza

 23. miejsce - Stanisław Ujazda

 24. miejsce - Kacper Hatta

 chłopcy rocznik 2012

 4. miejsce -  Sebastian Anaszko

 5. miejsce - Fabian Strąk
 11. miejsce - Szymon Knifka

 16. miejsce - Igor Kowzan
 18. miejsce - Mikołaj Jankowski
 22. miejsce - Wojciech Jussis

 chłopcy rocznik 2011

 3. miejsce - Damian Kossakowski

 8. miejsce - Michał Czupajło
 10. miejsce - Jakub Jussis
 15. miejsce - Makary Chętnik

 chłopcy rocznik 2010

 8. miejsce - Oliwier Warchoł
 21. miejsce - Aleksander Muła
 37. miejsce - Mikołaj Czornij

 38. miejsce - Jakub Fudyma
 39. miejsce - Szymon Chmielewski

 chłopcy rocznik 2009

 13. miejsce - Bartosz Grabowski
 20. miejsce - Michał Wyżykowski

 25. miejsce - Aleksander Wołkołowski 

 29. miejsce - Cyprian Augustynowicz

Projekty - Programy

Projekty - Programy

Do szkoły za...

40 dni
Dane teleadresowe...
  • Szkoła Podstawowa Nr 15 w Elblągu
  •  Adres: ul. Modlińska 39, 82-300 Elbląg
  • sekretariat tel. 55 625 86 01
  • e-mail sp15@elblag.eu
  • BIP
Odwiedź nas...

facebook ikona  szkoła : świetlica : UODO

YouTube  YouTube

mapa ikona  znajdź nas na mapie...

Copyright