LAUREACI I FINALIŚCI W KONKURSACH PRZEDMIOTOWYCH

,,Nie takie ważne, żeby człowiek dużo wiedział, ale żeby dobrze wiedział, nie żeby umiał na pamięć, a żeby rozumiał, nie żeby go wszystko trochę obchodziło, a żeby go coś naprawdę zajmowało..." - taką postawę zaprezentowali uczniowie naszej szkoły, którzy zdobyli tytuły laureatów i finalistów w Wojewódzkich Konkursach Przedmiotowych organizowanych przez Warmińsko - Mazurskiego Kuratora Oświaty w Olsztynie w roku szkolnym 2021/2022.

Zdobycie tytułu laureata i finalisty w konkursach przedmiotowych wymagało wielkiego zaangażowania ze strony uczniów, ponieważ zakres materiału wymagany w konkursie często wykracza poza podstawę programową szkoły podstawowej. Jesteśmy dumni, że w gronie laureatów i finalistów znaleźli się ósmoklasiści naszej szkoły. Cieszymy się z ich sukcesu i serdecznie im gratulujemy. W gronie najlepszych z najlepszych znaleźli się: Zuzanna Klejster - laureatka z języka polskiego i finalistka z fizyki, Arkadiusz Frankowski - laureat z języka polskiego i finalista z matematyki, Przemysław Michałowski - laureat z chemii; Mateusz Bortnowski - laureat z matematyki, Lena Śpiołek - finalistka z języka polskiego. Gratulujemy.

laureaci-i-finalisci-w-konkursach-przedmiotowych01.jpg laureaci-i-finalisci-w-konkursach-przedmiotowych02.jpg laureaci-i-finalisci-w-konkursach-przedmiotowych03.jpg

PortEl - fot. Anna Dembińska

Ogłoszenia...

ZDJĘCIA KLASOWE
Zdjęcia klasowe
4 września - kl.: 2, 3, 4, 5, 6

Projekty-Programy...

Projekty - Programy

Wakacje za...

263 dni
Dane teleadresowe...
  • Szkoła Podstawowa Nr 15 w Elblągu
  •  Adres: ul. Modlińska 39, 82-300 Elbląg
  • sekretariat tel. 55 625 86 01
  • e-mail sp15@elblag.eu
  • BIP
Odwiedź nas...

facebook ikona  szkoła : świetlica : UODO

YouTube  YouTube

mapa ikona  znajdź nas na mapie...

Copyright