SPORT 2021/22

Punktacja generalna MIMS - 2. miejsce

Najlepszy Sportowiec MIMS - Wiktoria Świercz


Wrotkarstwo MIMS

Drużynowo

4. miejsce - dziewczęta
5. miejsce - chłopcy
4. miejsce - sztafeta mieszana 4x333 m

Indywidualnie

144 m dziewczęta

1. miejsce – Maja Grycko
6. miejsce - Wiktoria Grabowska
15. miejsce - Dominika Buczek

300 m dziewczęta

10. miejsce - Natalia Wrońska
11. miejsce - Rozalia Saracka
13. miejsce - Wiktoria Maliszewska

144 m chłopcy

3. miejsce - Wojciech Zabłocki
10. miejsce - Jan Bieniok
13. miejsce - Fabian Świercz


Indywidualna LA kl. 6. i mł. MIMS

1. miejsce zespołowo - dziewczęta

100 m

4. miejsce - Wiktoria Świercz
7. miejsce - Matylda Chwiałkowska
8. miejsce - Gabriela Tomaszewska

300 m 

1. miejsce - Alicja Ratajczyk
4. miejsce - Matylda Chwiałkowska
5. miejsce - Hanna Duk

600 m

2. miejsce - Barbara Kwapiszewska
4. miejsce - Agata Tomaszewicz

skok w dal

1. miejsce - Wiktoria Świercz
10. miejsce - Paulina Ratajczyk
13. miejsce - Zuzanna Salwin

skok wzwyż

7. miejsce - Gabriela Tomaszewska
10. miejsce - Hanna Duk
10. miejsce - Zuzanna Salwin

rzut piłeczką palantową

1. miejsce - Paulina Ratajczyk
2. miejsce - Alicja Ratajczyk

4. miejsce zespołowo - chłopcy

100 m

7. miejsce - Makary Chętnik
8. miejsce - Michał Czupajło
17. miejsce - Szymon Kolasa

300 m

11. miejsce - Michał Czupajło
13. miejsce - Makary Chętnik
15. miejsce - Aleksander Muła

1000 m

9. miejsce - Mateusz Dzierżak
11. miejsce - Marcel Klimowski
12. miejsce - Aleksander Wołkołowski

skok w dal

5. miejsce - Jakub Jussis
8. miejsce - Damian Kossakowski
16. miejsce - Aleksander Muła

skok wzwyż

8. miejsce - Alex Bartkowski
12. miejsce - Cyprian Augustynowicz (NM)
12. miejsce- Jakub Jussis (NM)

rzut piłeczką palantową

18. miejsce - Damian Kossakowski
19. miejsce - Alex Bartkowski
22. miejsce - Bartłomiej Duda


Indywidualna LA kl. 8. i mł. MIMS

1. miejsce zespołowo - dziewczęta

100 m

1. miejsce - Wiktoria Świercz (wyrównany rekord szkoły - 14,80)
6. miejsce - Matylda Chwiałkowska
8. miejsce - Gabriela Tomaszewska

300 m

2. miejsce - Alicja Ratajczyk
4. miejsce - Julia Kawa
7. miejsce - Matylda Chwiałkowska

600 m

2. miejsce - Natalia Demczuk
3. miejsce - Barbara Kwapiszewska
4. miejsce - Malwina Cybulska

1000 m

3. miejsce - Anna Miękus (rekord szkoły - 04,55,49)
4. miejsce - Maria Buberska

skok w dal

3. miejsce - Wiktoria Świercz
8. miejsce - Alicja Ratajczyk
12. miejsce - Gabriela Tomaszewska

skok wzwyż

5. miejsce - Julia Urbańska
7. miejsce - Julia Kawa
8. miejsce - Hanna Duk

pchnięcie kulą

7. miejsce - Zofia Rymkiewicz (rekord szkoły - 7,43)
10 miejsce - Anna Stołycia
12. miejsce - Oliwia Korożan

sztafeta 4x100 m

4. miejsce - Wiktoria Świercz, Matylda Chwiałkowska, Gabriela Tomaszewska, Alicja Ratajczyk

2. miejsce zespołowo - chłopcy

100 m

1. miejsce - Mateusz Bortnowski (rekord szkoły - 12.41)
2. miejsce - Adam Kopczak
7. miejsce - Alex Kwiatkowski

300 m

2. miejsce - Piotr Fudyma (rekord szkoły - 44.17)
8. miejsce - Patryk Flizik
12. miejsce - Arkadiusz Frankowski

1000 m

6. miejsce - Oliwier Radziewski
9. miejsce - Mateusz Dzierżak
10. miejsce - Marcel Klimowski

skok w dal

2. miejsce - Alex Kwiatkowski
5. miejsce - Mateusz Bortnowski
12. miejsce - Arkadiusz Frankowski (NM)

skok wzwyż

5. miejsce - Stanisław Gudziński
7. miejsce - Sebastian Kosiński (NM)

pchnięcie kulą

7. miejsce - Ernest Sałka (rekord szkoły - 8,59)
11. miejsce – Szymon Wiśniewski
12. miejsce - Adam Kopczak

sztafeta 4x100 m

1. miejsce - Mateusz Bortnowski, Patryk Flizik, Piotr Fudyma, Adam Kopczak (rekord szkoły - 51,53)


Trójbój LA kl. 4. i mł. MIMS

4. miejsce - dziewczęta

Paulina Ratajczyk, Natalia Wrońska, Wiktoria Maliszewska, Oliwia Poniewierska, Zuzanna Tomaszewska

1. miejsce - chłopcy

Michał Czupajło, Jakub Jussis, Szymon Kolasa, Damian Kossakowski, Makary Chętnik


Czwórbój LA kl. 6. i mł. MIMS

1. miejsce - dziewczęta

Alicja Ratajczyk, Wiktoria Świercz, Gabriela Tomaszewska, Matylda Chwiałkowska, Barbara Kwapiszewska, Agata Tomaszewicz


Piłka nożna kl. 8. i mł. MIMS

3. miejsce - chłopcy

Mateusz Bortnowski, Adam Kopczak, Bartosz Indyk, Alex Kwiatkowski, Arkadiusz Frankowski, Patryk Flizik, Tymoteusz Sznicer, Franciszek Ujazda, Dawid Zaborowski


Koszykówka kl. 8. i mł. MIMS

3. miejsce - dziewczęta

Felicja Ciupa, Nina Dyrla, Oliwia Korożan, Martyna Muszyńska, Zofia Rymkiewicz, Karolina Paterek, Julia Pokorzyńska, Alicja Ratajczyk, Anna Stołycia, Julia Urbańska, Angelika Wodzińska

7. miejsce - chłopcy

Mateusz Bortnowski, Arkadiusz Frankowski, Patryk Flizik, Piotr Fudyma, Stanisław Gudziński, Alex Kwiatkowski, Kacper Nita, Tymoteusz Sznicer, Bartłomiej Talaśka, Szymon Wiśniewski


Halowa lekka atletyka kl. 6. i mł. MIMS

3. miejsce drużynowo - dziewczęta

wielobój sprinterski 2x30 m

1. miejsce - Wiktoria Świercz - rekord szkoły
7. miejsce - Matylda Chwiałkowska
17. miejsce - Paulina Ratajczyk

skok w dal

4. miejsce - Wiktoria Świercz
7. miejsce - Alicja Ratajczyk

skok wzwyż

8. miejsce - Gabriela Tomaszewska
13. miejsce - Agata Tomaszewicz

pchnięcie kulą

9. miejsce - Alicja Ratajczyk
15. miejsce - Paulina Ratajczyk

7. miejsce drużynowo - chłopcy

wielobój sprinterski 2x30 m

9. miejsce - Michał Czupajło
22. miejsce - Szymon Kolasa
26. miejsce - Damian Kossakowski

skok w dal

10. miejsce - Jakub Jussis
16. miejsce - Szymon Kolasa

skok wzwyż

7. miejsce - Franciszek Ujazda
13. miejsce - Mateusz Dzierżak

pchnięcie kulą

11. miejsce - Bartosz Żelichowski
14. miejsce - Franciszek Ujazda


Halowa lekka atletyka kl. 8. i mł. MIMS

2. miejsce drużynowo - dziewczęta

wielobój sprinterski 2x30 m

1. miejsce - Wiktoria Świercz - rekord szkoły
11. miejsce - Julia Kawa
12. miejsce - Alicja Ratajczyk

skok w dal

4. miejsce - Wiktoria Świercz
9. miejsce - Alicja Ratajczyk

skok wzwyż

5. miejsce - Julia Urbańska
6. miejsce - Hanna Duk

pchnięcie kulą

13. miejsce - Zofia Rymkiewicz
20. miejsce - Oliwia Korożan

5. miejsce drużynowo - chłopcy

wielobój sprinterski 2x30 m

1. miejsce - Mateusz Bortnowski - rekord szkoły
15. miejsce - Alex Kwiatkowski
28. miejsce - Patryk Flizik

skok w dal

1. miejsce - Mateusz Bortnowski - rekord szkoły
14. miejsce - Adam Kopczak

skok wzwyż

10. miejsce - Adam Kopczak
13. miejsce - Stanisław Gudziński

pchnięcie kulą

10. miejsce - Hubert Cichosz
21. miejsce - Szymon Wiśniewski


Piłka siatkowa klasy 8. i mł. MIMS

4. miejsce - chłopcy

Stanisław Gudziński, Patryk Flizik, Mateusz Bortnowski, Szymon Wiśniewski, Alex Kwiatkowski, Piotr Fudyma, Arkadiusz Frankowski, Franciszek Ujazda, Jakub Dąbrowski, Mateusz Szafran, Adam Kopczak


IGRCE - zawody na lodzie klas 1-4 MIMS

3. miejsce - sztafeta dziewcząt

Maja Grycko, Rozalia Saracka, Zuzanna Tomaszewska

3. miejsce - sztafeta chłopców

Wojciech Zabłocki, Jan Bieniok, Fabian Świercz

Indywidualnie

1. miejsce - Maja Grycko kl.1-2
4. miejsce - Jan Bieniok kl. 1-2
4. miejsce - Jakub Jussis kl. 3-4
5. miejsce - Natalia Wrońska kl. 3-4
7. miejsce - Jakub Grycko kl. 3-4
7. miejsce - Wojciech Zabłocki kl. 1-2
9. miejsce - Zuzanna Tomaszewska kl. 3-4
13. miejsce - Nadia Dzierżak kl. 1-2
13. miejsce - Damian Kossakowski kl. 3-4
13. miejsce - Rozalia Saracka kl. 3-4
13. miejsce - Fabian Świercz kl. 1-2
18. miejsce - Julia Szulc kl. 1-2


Halowy Czwartek Lekkoatletyczny

2. miejsce - skok w dal - Weronika Haryńska
2. miejsce - wielobój sprinterski 2x30 m - Weronika Haryńska
4. miejsce - skok w dal - Maksymilian Zapolski
5. miejsce - wielobój sprinterski 2x30 m - Maksymilian Zapolski


Piłka siatkowa klasy 8. i mł. MIMS

4. miejsce - dziewczęta

Oliwia Korożan, Zofia Rymkiewicz, Anna Stołycia, Julia Urbańska, Natalia Demczuk, Felicja Ciupa, Olga Bursztynowicz, Paula Turowicz, Maria Buberska, Maja Maciejewska


Piłka ręczna klasy 8. i mł. MIMS

5-6. miejsce - dziewczęta

Anna Stołycia - Julia Urbańska, Alicja Ratajczyk, Paulina Ratajczyk, Oliwia Korożan, Zofia Rymkiewicz, Natasza Romanowska, Julia Pokorzyńska, Julia Kawa, Angelika Wodzińska

3. miejsce - chłopcy

Mateusz Bortnowski, Patryk Flizik, Arkadiusz Frankowski, Piotr Fudyma, Bartosz Indyk, Wojciech Janowicz, Adam Kopczak, Alex Kwiatkowski, Bartłomiej Talaśka, Szymon Wiśniewski, Adam Wroński


Sztafetowe Biegi Przełajowe MIMS

1. miejsce - dziewczęta klasy 6. i mł.
Chwiałkowska Matylda, Duk Hanna, Kwapiszewska Barbara, Ratajczyk Paulina, Świercz Wiktoria, Tomaszewska Gabriela

5. miejsce - chłopcy klasy 6. i mł.
Czupajło Michał, Grabowski Bartosz, Jussis Jakub, Kolasa Szymon, Kossakowski Damian, Muła Aleksander

6. miejsce - dziewczęta klasy 8. i mł.
Demczuk Natalia, Miękus Anna, Pokorzyńska Julia, Salwin Zuzanna, Szewczyk Amelia, Urbańska Julia

6. miejsce - chłopcy klasy 8. i mł.

Kopczak Adam, Nita Kacper, Radziewski Oliwier, Raszuta Konrad, Talaśka Bartłomiej, Zalewski Hubert


Jesienne Biegi Przełajowe MIMS

Wyniki drużynowe

1. miejsce - dziewczęta
2. miejsce - chłopcy

Wyniki indywidualne

  • dziewczęta rocznik 2013

10. miejsce - Szwemińska Maria
12. miejsce - Sekuła Laura
14. miejsce - Moskalonek Julia
15. miejsce - Knifka Aurelia

  • chłopcy rocznik 2013

5. miejsce - Kuliński Paweł
7. miejsce - Derza Stanisław
9. miejsce - Ujazda Stanisław
15. miejsce - Wiśniewski Jakub

  • dziewczęta rocznik 2012

7. miejsce - Dąbrowska Kornelia
10. miejsce - Krupa Zuzanna
12. miejsce - Wasążnik Jagoda
15. miejsce - Lewalska-Stypuła Lena

  • chłopcy rocznik 2012

10. miejsce - Strąk Fabian
13. miejsce - Jussis Wojciech
16. miejsce - Jachimowicz Szymon
17. miejsce - Błażejczyk Jakub

  • dziewczęta rocznik 2011

2. miejsce - Ratajczyk Paulina
21. miejsce - Wiśniewska Oliwia
26. miejsce - Tomaszewska Zuzanna
28. miejsce - Poniewierska Oliwia

  • chłopcy rocznik 2011

2. miejsce - Kossakowski Damian
5. miejsce - Czupajło Michał
7. miejsce - Kolasa Szymon
27. miejsce - Jussis Jakub

  • dziewczęta rocznik 2010

4. miejsce - Chwiałkowska Matylda
9. miejsce - Tomaszewska Gabriela
14. miejsce - Duk Hanna
24. miejsce - Świercz Wiktoria

  • chłopcy rocznik 2010

8. miejsce - Muła Aleksander
14. miejsce - Grabowski Bartosz
25. miejsce - Wołkołowski Aleksander
35. miejsce - Mincewicz Artur

  • dziewczęta rocznik 2009

1. miejsce - Ratajczyk Alicja
15. miejsce - Szewczyk Amelia
20. miejsce - Salwin Zuzanna
27. miejsce - Żółtowska Natalia

  • chłopcy rocznik 2009

13. miejsce - Dzierżak Mateusz
30. miejsce - Klimowski Marcel
31. miejsce - Ujazda Franciszek
33. miejsce - Szlacheta Krystian
37. miejsce - Dąbrowski Jakub

  • dziewczęta rocznik 2008

7. miejsce - Kawa Julia
23. miejsce - Miękus Anna
28. miejsce - Urbańska Julia
29. miejsce - Turowicz Paula

  • chłopcy rocznik 2008

10. miejsce - Indyk Bartosz
19. miejsce - Gudziński Stanisław
20. miejsce - Zalewski Hubert

  • dziewczęta rocznik 2007

9. miejsce - Pokorzyńska Julia
15. miejsce - Buberska Maria
17. miejsce - Wojciechowska Lena
19. miejsce - Maciejewska Maja

  • chłopcy rocznik 2007

14. miejsce - Flizik Patryk
16. miejsce - Zaborowski Dawid
23. miejsce - Cieślik Igor
34. miejsce - Buberski Tadeusz
Bortnowski Mateusz - nie ukończył biegu

Projekty-Programy...

Projekty - Programy

Wakacje za...

196 dni
Dane teleadresowe...
  • Szkoła Podstawowa Nr 15 w Elblągu
  •  Adres: ul. Modlińska 39, 82-300 Elbląg
  • sekretariat tel. 55 625 86 01
  • e-mail sp15@elblag.eu
  • BIP
Odwiedź nas...

facebook ikona  szkoła : świetlica : UODO

YouTube  YouTube

mapa ikona  znajdź nas na mapie...

Copyright