NARODOWE CZYTANIE

książkaW I Liceum Ogólnokształcącym już po raz jedenasty odbyło się Narodowe Czytanie. Tym razem reprezentacje elbląskich szkół podstawowych i ponadpodstawowych zmierzyły się z „Balladami i romansami” Adama Mickiewicza. Lekturę tę wybrano nieprzypadkowo, przypada bowiem właśnie 200. rocznica ukazania się tego dzieła drukiem. Naszą szkołę reprezentowali: Natasza Romanowska i Michał Bednarz z 8.b.

narodowe-czytanie-01.jpg narodowe-czytanie-02.jpg narodowe-czytanie-03.jpg narodowe-czytanie-08.jpg narodowe-czytanie-09.jpg narodowe-czytanie-10.jpg

Projekty - Programy

Projekty - Programy

Wakacje za...

136 dni
Dane teleadresowe...
  • Szkoła Podstawowa Nr 15 w Elblągu
  •  Adres: ul. Modlińska 39, 82-300 Elbląg
  • sekretariat tel. 55 625 86 01
  • e-mail sp15@elblag.eu
  • BIP
Odwiedź nas...

facebook ikona  szkoła : świetlica : UODO

YouTube  YouTube

mapa ikona  znajdź nas na mapie...

Copyright