WYPRAWKA DLA ŻAKA

Uczennice z naszej szkoły wzięły udział w kweście ulicznej PCK w ramach akcji „Wyprawka dla Żaka”. Zebrane pieniądze (222,51 zł) zostaną przeznaczone na zakup artykułów szkolnych dla dzieci i młodzieży z rodzin w trudnej sytuacji życiowej. Wolontariuszki: Wiktoria Świercz, Antonina Sawicka, Lilianna Czerniak, Maja Bakun, Hanna Duk, Klaudia Moskalonek, Nikola Orzoł, Martyna Treder, Wiktoria Grabowska, Angelika Tarmasewicz.

wyprawka-dla-zaka 01.jpg wyprawka-dla-zaka 02.jpg wyprawka-dla-zaka 03.jpg wyprawka-dla-zaka 04.jpg wyprawka-dla-zaka 05.jpg wyprawka-dla-zaka 06.jpg

Ogłoszenia

ZDJĘCIA KLASOWE

10 października

Projekty - Programy

Projekty - Programy

Wakacje za...

260 dni
Dane teleadresowe...
  • Szkoła Podstawowa Nr 15 w Elblągu
  •  Adres: ul. Modlińska 39, 82-300 Elbląg
  • sekretariat tel. 55 625 86 01
  • e-mail sp15@elblag.eu
  • BIP
Odwiedź nas...

facebook ikona  szkoła : świetlica : UODO

YouTube  YouTube

mapa ikona  znajdź nas na mapie...

Copyright