LIGA MŁODYCH MATEMATYKÓW 2024

8 maja 2024 r. odbyła się uroczysta gala, na której nagrodzeni zostali laureaci XX edycji Rejonowego Konkursu Matematycznego Liga Młodych Matematyków. Konkurs odbył się 13 kwietnia 2024 r. w Szkole Podstawowej nr 16 w Elblągu. Naszą szkołę reprezentowali: Wojciech Klinowski 4.b, Jakub Błażejczyk 5.b, Szymon Kolasa 6.a i Matylda Chwiałkowska 7.a. Tytuł Laureata i I miejsce zajął Szymon Kolasa uzyskując maksymalną ilość punktów. Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

1.jpg

Projekty - Programy

Projekty - Programy

Wakacje za...

25 dni
Dane teleadresowe...
  • Szkoła Podstawowa Nr 15 w Elblągu
  •  Adres: ul. Modlińska 39, 82-300 Elbląg
  • sekretariat tel. 55 625 86 01
  • e-mail sp15@elblag.eu
  • BIP
Odwiedź nas...

facebook ikona  szkoła : świetlica : UODO

YouTube  YouTube

mapa ikona  znajdź nas na mapie...

Copyright