KREATYWNE PRACE PLASTYCZNE

CertyfikatKlasa 2.b brała udział w Międzynarodowym Projekcie Edukacyjnym - Kreatywne Prace Plastyczne - II edycja 2021/22. Projekt rozpoczął się we wrześniu, a zakończył w maju. Dzieci miały możliwość zaspokojenia naturalnej potrzeby tworzenia i aktywności plastycznej w zakresie eksperymentowania z różnymi materiałami, narzędziami i technikami plastycznymi. Uczniowie rozwijali kreatywność i wyobraźnię, swoje zdolności plastyczne świetnie się  przy tym bawiąc. Dzięki udziałowi w projekcie otrzymaliśmy certyfikat.

certyfikat.jpg

Projekty - Programy

Projekty - Programy

Wakacje za...

136 dni
Dane teleadresowe...
  • Szkoła Podstawowa Nr 15 w Elblągu
  •  Adres: ul. Modlińska 39, 82-300 Elbląg
  • sekretariat tel. 55 625 86 01
  • e-mail sp15@elblag.eu
  • BIP
Odwiedź nas...

facebook ikona  szkoła : świetlica : UODO

YouTube  YouTube

mapa ikona  znajdź nas na mapie...

Copyright