ZAJĘCIA W CKP

W ubiegłym roku szkolnym, pomiędzy Centrum Kształcenia Praktycznego a Szkołą Podstawową nr 15 zostało zawarte porozumienie o współpracy partnerskiej na rzecz realizacji projektu „Klasa z Pasją". Intencją partnerów porozumienia jest wspólna realizacja projektu w zakresie kształcenia umiejętności poznawczych, rozwijaniu sprawności manualnych oraz indywidualnych uzdolnień uczniów. Założeniem programu jest oparcie zajęć na aktywności dziecka, jego naturalnej ciekawości i eksperymentowaniu.

Pod opieką pana Macieja Grzebińskiego, nauczyciela CKP, uczniowie z klasy 1.a zapoznali się z pracowniami specjalistycznymi. Dla naszych uczniów zostały przygotowane śliczne koszulki z logo naszej szkoły i CKP oraz słodki poczęstunek. Wycieczka dostarczyła nam wielu niezapomnianych wrażeń. Na zakończenie pierwszoklasiści wykonali prace plastyczne na temat: „Kim chciałbyś zostać w przyszłości" i w podziękowaniu zaśpiewali piosenkę. Z wielką ciekawością oczekujemy na zajęcia w październiku.

001.jpg 002.jpg 003.jpg 004.jpg 005.jpg 006.jpg 007.jpg 008.jpg 009.jpg 010.jpg 011.jpg 012.jpg 013.jpg 014.jpg

Projekty - Programy

Projekty - Programy

Do szkoły za...

40 dni
Dane teleadresowe...
  • Szkoła Podstawowa Nr 15 w Elblągu
  •  Adres: ul. Modlińska 39, 82-300 Elbląg
  • sekretariat tel. 55 625 86 01
  • e-mail sp15@elblag.eu
  • BIP
Odwiedź nas...

facebook ikona  szkoła : świetlica : UODO

YouTube  YouTube

mapa ikona  znajdź nas na mapie...

Copyright