THE BIG CHALLENGE 2021

The Big ChallengeJak co roku, uczniowie naszej szkoły brali udział w międzynarodowym konkursie językowym „The Big Challenge”. W tym roku konkurs odbył się zdalnie, pod nadzorem nauczycieli języka angielskiego, a uczestniczyło w nim 11 580 uczniów z całej Polski.

Naszą szkołę reprezentowało 40 uczniów z klas 4-8. Najwyższy wynik w SP15 i 6. miejsce w województwie warmińsko - mazurskim uzyskał uczeń klasy 8.b. - Marcin Brzóska. Wysokie lokaty zdobyli również Adrian Pałys (8.b.) i Michał Wojnowski (8.b.). Wśród siódmoklasistów najlepszy okazał się Jakub Wojtczak (7.b), uzyskując 12. wynik w województwie. Następni uplasowali się Arkadiusz Frankowski (7.b.) i Zuzanna Klejster (7.b.). Najwyższy wynik wśród uczniów klas szóstych uzyskała Liliana Rydel (6.d.), a wśród czwartoklasistów - Matylda Chwiałkowska (4.b) Gratulujemy i życzymy wielu sukcesów!

01_the_big_challenge_21.JPG 02_the_big_challenge_21.JPG 03_the_big_challenge_21.JPG 04_the_big_challenge_21.JPG 05_the_big_challenge_21.jpg

Projekty-Programy...

Akademia Wzorowej Edukacji - logo
Eksperyment Edukacją Przyszłości - logo
Eksperyment w Matematyce - logo
Zdalna Szkoła - logo
Akademia Kompetencji Kluczowych - logo
Certyfikaty - logo
UODO - logo

Ferie zimowe za...

176 dni
Dane teleadresowe...
  • Szkoła Podstawowa Nr 15 w Elblągu
  •  Adres: ul. Modlińska 39, 82-300 Elbląg
  • sekretariat tel. 55 625 86 01
  • e-mail sp15@elblag.eu
Odwiedź nas...

facebook ikona  szkoła : świetlica : UODO

mapa ikona znajdź nas na mapie...

Copyright