DYKTANDO W JĘZYKU ANGIELSKIM

j angielskiUczniowie klas siódmych i ósmych wzięli udział w ogólnomiejskim dyktandzie z języka angielskiego LISTEN & WRITE zorganizowanym przez Zespół Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących w Elblągu. Po eliminacjach szkolnych naszą szkołę reprezentowali: Olga Bursztynowicz (8.b), Zuzanna Klejster (8.b), Arkadiusz Frankowski (8.b), Jakub Wojtczak (8.b) i Maja Siemaszko (8.c).

Ich zadaniem było między innymi uzupełnianie ze słuchu luk w tekście czytanym przez native speaker'a oraz wyszukiwanie błędów ortograficznych w słowach o bardzo trudnej pisowni. Pomimo że nasi uczniowie znaleźli się poza podium, ich wyniki były bardzo wysokie, a doświadczenie z konkursu z pewnością wpłynie pozytywnie na poprawność ortograficzną podczas zbliżającego się egzaminu ósmoklasisty z języka angielskiego.

dyktando-w-j-angielskim-01.JPG dyktando-w-j-angielskim-02.jpg dyktando-w-j-angielskim-03.JPG dyktando-w-j-angielskim-04.jpg dyktando-w-j-angielskim-05.jpg dyktando-w-j-angielskim-06.JPG dyktando-w-j-angielskim-07.JPG

Projekty-Programy...

Projekty - Programy

Wakacje za...

196 dni
Dane teleadresowe...
  • Szkoła Podstawowa Nr 15 w Elblągu
  •  Adres: ul. Modlińska 39, 82-300 Elbląg
  • sekretariat tel. 55 625 86 01
  • e-mail sp15@elblag.eu
  • BIP
Odwiedź nas...

facebook ikona  szkoła : świetlica : UODO

YouTube  YouTube

mapa ikona  znajdź nas na mapie...

Copyright