TROP LEGENDY

Grupa uczniów z klasy 6.a reprezentowała naszą szkołę w grze miejskiej „Trop legendy” zorganizowanej na Starym Mieście przez CSE „Światowid” w Elblągu. Nasza drużyna spisała się bardzo dobrze, gdyż zajęła 2. miejsce. Podczas gry, uczniowie musieli wykazać się nie tylko intelektem (znajomością legend o Elblągu, pomysłowością), lecz także sprawnością fizyczną (szybkością działań i wytrzymałością). Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów: Patrycji Awtuch, Julii Jędrzejewskiej, Mai Jakóbickiej, Patrycji Gregorczyk, Julii Kownackiej i Szymonowi Różalskiemu.

Projekty - Programy

Projekty - Programy

Do szkoły za...

40 dni
Dane teleadresowe...
  • Szkoła Podstawowa Nr 15 w Elblągu
  •  Adres: ul. Modlińska 39, 82-300 Elbląg
  • sekretariat tel. 55 625 86 01
  • e-mail sp15@elblag.eu
  • BIP
Odwiedź nas...

facebook ikona  szkoła : świetlica : UODO

YouTube  YouTube

mapa ikona  znajdź nas na mapie...

Copyright